AKP'li Mehmet Tevfik Göksu Kimdir? - Hadimo - Gündem
Kapat

AKP’li Mehmet Tevfik Göksu Kimdir?

Anasayfa
Gündem AKP’li Mehmet Tevfik Göksu Kimdir?
mehmet göksu1 700x400 - AKP'li Mehmet Tevfik Göksu Kimdir?

AKP’li Mehmet Tevfik Göksu Kimdir? Son dönemde AKP’nin Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, bir iftar programında yaptığı bir açıklama ile Trabzonluları kızdırmıştı. İşte o açıklamalar ve Mehmet Tevfik Göksu kimdir?

Trabzonluları Kızdırmıştı

5ae1e3c7ae298b8e0013b92e - AKP'li Mehmet Tevfik Göksu Kimdir?

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu; geçen akşam katıldığı bir iftar programında yeni seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından 23 Haziran seçimlerine hazırlanan Türkiye’ye yeni açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar:

Mehmet Tevfik Göksu’nun Açıklaması:

akp esenler belediye baskan adayi mehmet tevfik goksu kimdir 2019 yerel secim adaylar h1546110232 2e0659 - AKP'li Mehmet Tevfik Göksu Kimdir?

Ne diyor Yunan medyası İstanbul’u Yunan kazandı. Bir dakika ya! Bu arkadaş nereli? CHP’nin adayı nereli? Hesap büyük, olay büyük

Trabznluları kızdıran Göksu ardından şu açıklamada bulundu:

“Benim konuşmamın hiçbir yerinde hiçbir şekilde ne Trabzonlu kardeşlerimizi ima eden ifade bulunmamaktadır. Şunu herkes bilsin ki bu toprakların kardeşliği, bu ülkenin insanlarının kardeşliği hepimiz aynı dağın yeli aynı Allah’ın kulları olarak biz Trabzonuz Trabzon biziz.”

Mehmet Tevfik Göksu Kimdir?

AKPli Mehmet Tevfik Göksu - AKP'li Mehmet Tevfik Göksu Kimdir?

1966 yılında Adıyaman’da dünyaya geldi. Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünde tamamlayan, 1990 yılında buradan mezun olup, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü yüksek lisansı tamamladı. Mehmet Tevfik Göksu, Refah ve Fazilet Partisinde yer almaktadır. Yabancı dillerden İngilizce ve Arapça bildiği bilinen Göksu, evli ve 4 çocuk babasıdır. Ak Parti’nin Esenler Belediye Başkanıdır.

AKP’li Mehmet Tevfik Göksu Kimdir? başlıklı haberimizin sonuna geldik.

Mahmut Tanal O Kişiler Hakkında Açıklama Yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende