Arka Sokaklar Dizisinin Tekin’i Onur Bay’dan Aşk Dolu Paylaşımlar
Kapat

Arka Sokaklar Dizisinin Tekin’i Onur Bay’dan Aşk Dolu Paylaşımlar

Anasayfa
Magazin Arka Sokaklar Dizisinin Tekin’i Onur Bay’dan Aşk Dolu Paylaşımlar
onur bay 700x400 - Arka Sokaklar Dizisinin Tekin’i Onur Bay’dan Aşk Dolu Paylaşımlar

Arka Sokaklar dizisinin Tekin karakterini oynayan Onur Bay’dan İnstagram hesabından aşk dolu paylaşımlar geldi. Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar uzun süredir yayın hayatına devam ediyor. Dizinin ilk bölümlerinden beri Hüsnü Komiserin yaramaz oğlu olan Tekin karakterine can veren Onur Bay’dan genç kızları ve hayranlarını üzecek aşk dolu paylaşımlar geldi.

Onur Bay’dan Aşk Dolu Paylaşımlar 

onur bay aşk - Arka Sokaklar Dizisinin Tekin’i Onur Bay’dan Aşk Dolu Paylaşımlar

2006 yılından beri ekranların en çok takip edilen dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Komiserin küçük oğlu Tekin’i canlandıran oyuncu Onur Bay aradığı aşkını bulduğunu ifade etti. Henüz 10 yaşında diziye giren Onur Bay hala Arka Sokaklar dizisinde rol almaya devam ediyor ve hayatının aşkı olarak tanımladığı kız arkadaşıyla sık sık paylaşımlar yapıyor.

onur bay ve sevgilisi - Arka Sokaklar Dizisinin Tekin’i Onur Bay’dan Aşk Dolu Paylaşımlar

Onur Bay, bu fotoğrafında ” Ve sana hitap ederken her şeyi unutuyorum… ” notu ile İnstagram hesabında paylaşmıştı. Genç oyuncu kız arkadaşıyla beraber yer aldığı kareleri sık sık sosyal medya hesabından paylaşarak hayatının aşkını bulduğunu belirtiyor.

Onur Bay Kimdir?

wr - Arka Sokaklar Dizisinin Tekin’i Onur Bay’dan Aşk Dolu Paylaşımlar

1996 doğumlu olan Onur Bay 10 yaşında Arka Sokaklar dizisinin Tekin karakteriyle kariyerine başladı. Dizide bir komiser olan Hüsnü Çoban’ın küçük oğlunu oynadı. İstanbul Kültür Üniversitesi’nde eğitim hayatına devam etmekte. 1.80 boyunda 70 kilo ağırlığında olduğunu ve vücut geliştirme sporuna başladığını belirtti. Aynı zamanda Onur Bay, Çakallarla Dans serisinin bir filmde de yardımcı oyuncu olarak izleyici karşısına geçti.

Meryem Uzerli Bu Seferde Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Gündem Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende