Beren, Eski Sevgilisini Paylaştı: Kenan Doğulu'dan Boşanma Açıklaması
Kapat

Beren, Eski Sevgilisini Paylaştı: Kenan Doğulu’dan Boşanma Açıklaması

Anasayfa
Magazin Beren, Eski Sevgilisini Paylaştı: Kenan Doğulu’dan Boşanma Açıklaması
5cd522eac03c0e3900f8456f 700x400 - Beren, Eski Sevgilisini Paylaştı: Kenan Doğulu'dan Boşanma Açıklaması

Beren, Eski Sevgilisini Paylaştı: Kenan Doğulu’dan Boşanma Açıklaması… Oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu’nun evliliklerine ne oluyor? Beren Saat ve Kenan Doğulu evliliği bitiyor mu? Beren Saat neden yine eski sevgilisi Efe ile fotoğraf paylaştı? İşte tüm bu soruların cevapları ve Kenan Doğulu’nun boşanma açıklaması haberimizde…

Beren Yine Efe’yi Paylaştı

beren saat kenan dogulu 3 - Beren, Eski Sevgilisini Paylaştı: Kenan Doğulu'dan Boşanma Açıklaması

Çok değil bundan bir kaç ay önce Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladığında; Beren Saat Instagram hesabından vefat eden eski sevgilisi Efe’nin fotoğrafını paylaşmış ve gönderinin altına “İyi ki doğdun Efecim” notunu düşmüştü. Derken, bu fotoğrafın ardından Beren Saat’ten bir fotoğraf daha geldi! İşte detaylar…

Ardından evliliklerindeki boşanma söylentileri devam etmiş ve en sonunda tarafların ikisi de bu iddiaları yalanlayarak, yollarına devam etmişlerdi. Ardından henüz yaşanan bir gelişme ile akıllara yeniden “boşanıyorlar mı” soruları geldi. İşte Beren Saat’in eski sevgilisi Efe ile olan paylaşımı:

cats 1 - Beren, Eski Sevgilisini Paylaştı: Kenan Doğulu'dan Boşanma Açıklaması

Beren Saat Instagram hesabından bu gönderiyi paylaştı ve açıklamaya da kalp koydu. Bu fotoğrafın altına kimilerinden güzel yorumlar gelirken, kimileri iae “yeter artık kocana yazık, evlisin sen” gibi yorumlar geldi. Ünlü magazinci Bircan Bali’den de Beren Saat’in fotoğrafının altına yorum yapan isimlerdendi. Bircan Bali fotoğrafın altına şu yorumu yazdı:

“İyice şaşırdın pes?”

Kenan’dan Jet Açıklama

beren saat kenan dogulu 2 - Beren, Eski Sevgilisini Paylaştı: Kenan Doğulu'dan Boşanma Açıklaması

Tüm bu gelişmelerin ardından iplerin koptuğu ve Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun boşanacağı düşünülürken, Kenan Doğulu’dan açıklama geldi:

“Üçüncü insanı ilgilendiren mevzu olduğu zaman zaten biz bunu anons ederiz. O yüzden endişelenen insanları haklı görüyorum ve sevgi saygıyla önlerinde eğliyorum. Onun dışında gündemi meşgul etmek istemeyiz. Beren zaten sette ve çok yoğun yaptığınız her haber ister istemez insanı üzüyor. Telefonlarımız susmuyor. İşimizde gücümüzdeyiz sorunumuz yok keyfimiz yerinde.”

Kenan Doğulu yapmış olduğu bu açıklama ile herhangi bir sorun olmadığını dile getirse de, Beren Saat’in bakımsız halleri, kayınvalidesi ile yaşadığı problemler ve çiftin el ele görüntülenmeyişi, hayranların kafasında soru işareti bıraktı. Beren, Eski Sevgilisini Paylaştı: Kenan Doğulu’dan Boşanma Açıklaması haberimiz sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende