Gizem Karaca'yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında "10 Ay Hapis" Kararı
Kapat

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında “10 Ay Hapis” Kararı

Anasayfa
Magazin Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında “10 Ay Hapis” Kararı
3 3 700x400 - Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında "10 Ay Hapis" Kararı

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında “10 Ay Hapis” Kararı.. Geçtiğimiz yıllarda “uyuşturucu kullanmak ve ticaretini yapmak” suçlarından yürütülen bir soruştumada, aralarında ünlü isimlerinde bulunduğu 20 kişinin gözaltına alınmasına ve idrar ile test yapılarak uyuşturucu madde kullanımının araştırılmasına karar verilmişti.

cagatay ulusoy gizem karaca - Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında "10 Ay Hapis" Kararı

Şu an aralarında ünlülerin de bulunduğu toplam 13 sanığın 1o ay hapsine karar verildi.

Aralarında Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Cenk Eren gibi ünlü isimlerin bulunduğu uyuşturucu davasında, karar verildi!

Cenk Eren’den: “Linç edildim, çok pişmanım”

cenk eren - Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında "10 Ay Hapis" Kararı

Cenk Eren 6 yıldır süren dava yüzünden zor zamanlar yaşadığını dile getirerek şu ifadelere yer verdi:

“Bir sanık beraber uyuşturucu kullandığımızı ve uyuşturucuyu Tarlabaşı’ndan beraber aldığımızı söylemişti. uyuşturucu Konumumdan dolayı Tarlabaşı’ndan uyuşturucu almam mümkün değildir. Türkiye’ye dönünce çok pişman oldum. Utandım. Doktora gidip tedavi olmaya başladım. Yoğun bir ilaç tedavisi gördüm. Adli Tıp sonuçlarında idrarımda uyuşturucu madde çıktı. Ama o kullandığım yoğun antidepresanların etken maddesidir.

cagatay ulusoy gizem karaca1 - Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında "10 Ay Hapis" Kararı

Ceza korkunçtu. En fenası bir konserden sonra bir hanımefendi kulise girdi ‘sen bizim çocuklarımızı mı zehirliyordun yazıklar olsun’ dedi. Annem ve ablam bu davanın sonucunu göremeden öldü. Sosyal medyada linç edildim. ‘Torbacı, uyuşturucu satıcısı’ dendi. Bu iftira çok ağır. Yurt dışında denediğim için de çok pişmanım ve utanıyorum. Burada hiçbir zaman kullanmadım. Türkiye’de de istedim getirdiler ama alıp kullanmadım. Korktum” 

diyerek kendini savundu.

Çağatay ve Gizem’e 10 Ay Hapis

gizem karaca - Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında "10 Ay Hapis" Kararı

Aralarında Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Cenk Eren’in de bulunduğu bu grubun 10 ay hapsine karar verildi. Bu 13 sanık 10’ar ay hapis cezasına çarptırıldı. Ceza ertelendi.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

cagatay - Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında "10 Ay Hapis" Kararı

23 Eylül 1990 yılında, İstanbul’da doğdu. Mankeni ve oyuncudur.

Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde tamamlayan Ulusoy’un boyu 190 cm, kilosu ise 81’dir.

2011 yılında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında 1. seçilmiştir.

Çağatay Ulusoy’u biz, Adını Feriha Koydum, dizisi ile tanımıştık. Bu diziden sonra yıldızı parlayan Ulusoy, daha bir çok başarılı projede baş rol oldu. Özellikle Türkiye’nin aranan erkek jönlerinden biri olan Ulusoy, son olarak halen Hakan Muhafız isimli dijital dizide baş rol oynuyor.

Özel hayatında onu Medcezir dizisi çekimlerinde Serenay Sarıkaya ile bilsek te, şu sıralar bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Duygu Sarışın ile beraber olduğu söyleniyor.

Trabzonlu Volkan Konak'tan Ekrem İmamoğlu'na Destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende