Cengiz Semercioğu Bu Defa Meryem Uzerli'yi Eleştirdi - Hadimo
Kapat

Cengiz Semercioğu Bu Defa Meryem Uzerli’yi Eleştirdi

Anasayfa
Magazin Cengiz Semercioğu Bu Defa Meryem Uzerli’yi Eleştirdi
cengiz semercioğlu2 700x400 - Cengiz Semercioğu Bu Defa Meryem Uzerli'yi Eleştirdi

Cengiz Semercioğu Bu Defa Meryem Uzerli’yi Eleştirdi Cengiz Semercioğlu, köşe yazarlığı yaptığı Hürriyet Gazetesinde, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın’a karşı eleştirilerde bulunmuştu. Bu hafta da Cannes’e katılan iki Türk güzeli Meryem Uzerli ve Dilan Çiçek Deniz’i köşesine taşıdı! İşte Cengiz Semercioğlu’nun açıklamaları:

meryem uzerli 2 - Cengiz Semercioğu Bu Defa Meryem Uzerli'yi Eleştirdi

Cengiz Semercioğlu’ndan Meryem Uzerli Açıklaması

Meryem Uzerli’nin Cannes’te giydiği transparan elbise olay yaratırken, Cengiz Cemercioğlu bu kıyafeti köşesine, işte böyle taşıdı.

dilan cicek - Cengiz Semercioğu Bu Defa Meryem Uzerli'yi Eleştirdi

“Sponsorların ve modacıların davetlileri olarak gittiler. Keşke filmleriyle kırmızı halıda olsalar diyeceğiz ama önümüzdeki senelerde inşallah… Elbette hem Dilan hem Meryem kıyafetiyle çok konuşuldu. Peki Dilan mı yoksa Meryem mi daha iyi görünüyordu? Ben oyumu tartışmasız Dilan’ın Hakan Akkaya imzalı elbisesinden yana kullanırım. Meryem’in transparan cesur kıyafeti fazlaydı… Neden fazla biliyor musunuz? Cannes’da böylesi çok var çünkü…”

Demet Akalın’a Ne Demişti?

Demet giderken kafa dinlemek istediğini, sosyal medyadan uzaklaşacağını söyleyerek, “Cep telefonumu kuma gömeceğim” dedi. Ne mümkün… Maldivler’de attıkları her adımı paylaşıyorlar.
Görenler de, “Bir telefonu kuma gömmese ne olacaktı acaba”, “Demet sözünü tutamadı” diyor ama zaten sözünü tutması imkansız arkadaşlar… Baksanıza hepsi fotoğraflarının altında Maldivler tatil çekilişi ilanları paylaşıyorlar… Belli ki telefonlarını gömmesinler, sosyal medyada paylaşım yapıp, altına da ilan koysunlar diye Maldivler’e davet edilmişler zaten…

cengiz semercioğlu - Cengiz Semercioğu Bu Defa Meryem Uzerli'yi Eleştirdi

Cengiz Semercioğlu Demet Akalın‘a bu sözler ile yüklenmiş, telefonunu kuma gömmenin mümkün olmadığını dile getirmişti. Ardından bu olaya ilişkin Demet Akalın Instagram hesabından kekndisine yanıt vermiş ve şu ifadeleri dile getirmişti:

“Cengiz Semercioğlu bizim Maldivler tatilinden baya etkilenmiş. Oğlum sen senelerce davet edildiğin yerleri koskaca Hürriyet’e yazdın la. Yediğin, içtiğin, zıkkımlandığın her şeyi yazdın yavrum. Tur şirketi sizi de götürürdü ama eski havan yok. Artı biz bilet paralarımızı kendi cebimizden ödedik. Saygılar yavrum.”

diyerek, Cengiz Semercioğlu’na yüklenmişti.

En Son Açıklama Semercioğlu’ndan Geldi

Tüm bu gelişmelerin ardından Demet Akalın’a yeniden cevap veren Cengiz Semercioğlu, şu ifadeleri kullandı.

“Tartışmayı bilmeyenlerle, konuşmayı bilmeyenlerle iletişim kurmak zordur. Zorlamaya da gerek yoktur. Belli ki Demet’e (Akalın) Maldivler rüzgarı çarpmış. Kendine gelse iyi olur… Otur sıfır…”

Cengiz Semercioğlu’nun yaptığı bu açıklamadan sonra Demet Akalın’ın ne diyeceği de merak konusu oldu.

 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: "Gitmesek İyiydi"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende