Eğlencenin Muhteşem Dünyası: Meksika - Hadimo
Kapat

Eğlencenin Muhteşem Dünyası: Meksika

Anasayfa
Gezi Eğlencenin Muhteşem Dünyası: Meksika
Meksika 700x400 - Eğlencenin Muhteşem Dünyası: Meksika

Eğlencenin muhteşem dünyası: Meksika, bol bol kahkahanın olduğu muhteşem eğlence şehri. Sizler için eğlencenin her dakika tavan yaptığı ve yeraltı dünyası ile ünlü şehir Meksika’dan bahsetmek istiyoruz. Gitme şansınız olursa şayet bıkana kadar eğlenebileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. İşte sizlere muhteşem Meksika..

 Eğlencenin tavan yaptığı bir şehirden bahsedeceğiz; Meksika.. restoranlara girdiğinizde kafanıza takılacak kocaman şapkalar, her köşesinde yeni şarkıların yazılabileceği kadar güzel bir dünya burası.. sizler için Meksika..

En çok ilginizi çekecek olan mucizesi Musa Müzesidir. Bu müze görenleri oldukça etkilemektedir. Meksika’ya gitmeyi planlıyorsanız mutlaka bu müzeyi gezmenizi tavsiye ederim. Meksika’ya gelmeyi planlıyorsunuz ve nerelere gitmek istediğiniz konusunda oldukça kararsız mı kaldınız? İşte sizlere en muhteşem tavsiye; Mexico City..

Eğlence Şehri Meksika’yı Keşfediyoruz

Meksika 1 - Eğlencenin Muhteşem Dünyası: Meksika

Aslında Meksika için kullanılan bir deyim vardır ve her halde bilmeyen yoktur şu deyimi; “ Salsa gibi baharatlı, tekila gibi sarhoş edici” dir derler. Tarihine şöyle bir göz gezdirecek olursak Meksika Azteklere kadar uzanan tarihiyle dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olarak sayılabilir. Mutfağı, müzeleri, doğası ve mimarisi ile insanları kendine hayran bırak Meksika sıcak bir iklime sahip olduğu için turistlerin gözde uğrak yerlerindendir. Daha önce de söylediğimiz gibi macera severlerin ve eğlence düşkünlerin bir numaralı adreslerindendir Meksika. Gezilebilecek yerler açısından ise ekolojik parklara gidebilir, volkanları ziyaret edebilir, sörf yapabilir ve arkeolojik alanları gezebilirsiniz. Oldukça geniş bir coğrafyaya yayılmış olan ülke bu sebeple bölgeleri arasında farklı hava sıcaklıkları meydana gelebilmektedir. Tropikal iklimin etkisiyle sıcaklıklar yaz aylarında yükselmektedir. Bu ülkeyi gezmek için en ideal dönem yağışların artık sona erdiği Ekim-Kasım arası dönemdir.

Meksika’da Gece Hayatı

Meksika’da Gece Hayatı - Eğlencenin Muhteşem Dünyası: Meksika

Eğlencenin tavan yaptığı bir kent. Meksika’nın başkenti olan Mexico City dünya üzerindeki en eğlenceli kentler arasında gösterilmektedir. Farklı yapıları ve göz alıcı düzenlemeleri sayesinde sizlerin merak duygusunu perçinleyecek bununla daha çok gezip görme isteğinizi arttıracaktır.  Ayrıca yıl içinde pek çok festivale ev sahipliği yapan Meksika’nın renkli gece hayatı eminiz ki sizleri büyüleyecek.

Eğlence dolu rengarenk pazarları sizi kumaşların büyülü dünyasına çekecektir. Hem uyguna bulabileceğiniz Pazar ürünleri hem de kaliteli kumaşlar hediyelik için oldukça ideal.

Dünyadaki Gıda Sorunları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende