Finale Doğru: Survivor 71. Bölüm İncelemesi - Hadimo
Kapat

Finale Doğru: Survivor 71. Bölüm İncelemesi

Anasayfa
Televizyon Finale Doğru: Survivor 71. Bölüm İncelemesi
Survivor bölüm incelemesi 700x400 - Finale Doğru: Survivor 71. Bölüm İncelemesi

Finale doğru giderken dün akşam yayınlanan Survivor 71. Bölüm gergin anlar yaşandı. Özellikle Büşra’nın yaşadığı sakatlık herkesin yüreğini ağzına götürdü. Bakalım Survivor 71. bölümünde bu hafta neler oldu? Ödül yarışını kim kazandı? İşte cevabı…

Finale Doğru Geri Sayım

Survivor bölüm incelemesii - Finale Doğru: Survivor 71. Bölüm İncelemesi

Survivor’da finale doğru geri sayım başladıkça heyecan artmaya başladı. Ödüller gittikçe büyümeye devam ediyordu. Uzun zamandır ödül oyununu kazanamayan Beyaz takımda Türk ve Yunan yarışmacılar arasında gerginliklerin ortaya çıkması gözlerden kaçmadı. Peki Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı ve Büşra’ya neler oldu?

Atakan’ın Gidişi En Çok Dalaka’yı Etkiledi

atakan ve dalaka Survivor - Finale Doğru: Survivor 71. Bölüm İncelemesi

Survivor’ın son bölümünde Atakan elenmişti, onun gidişi en çok başarılı isim Dalaka’yı etkiledi. Dalaka ve Atakan’ın birbirlerine olan sevgileri ise dikkatlerden kaçmadı. Dalaka “Atakan’ın gidişinden etkilendim. Ne kadar güçlü gibi görünsem de mutlu değilim.” diyerek Atakan’ın arkasından ağladı. Son zamanlarda Atakan ile Dalaka arasında çıkan aşk dedikoduları herkesi heyecanlandırmıştı. Çıkan bu dedikodulara ise Atakan Dalaka’yı bir kardeş gibi sevdiğini söyleyerek son vermek istedi. Uzun zamandır ödül kazanamadığı için aç kalan Beyaz takımda Hikmet artık sinirlendi ve isyan bayraklarını çekti. Hikmet yarışma sırasında Yunan yarışmacıların da sayı alması gerektiğini ifade etti.

Survivor’da Korku Dolu Anlar

Survivor Büşra kazası - Finale Doğru: Survivor 71. Bölüm İncelemesi

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının 71. son bölümünde, ödül oyunu sırasında herkesin ağzı yüreğine geldi ve kısa süreli bir panik yaşandı. Deniz üzerinde kurulan platformda, siyah takımdan Katerina Dalaka ile yarışan Büşra bir anda dengesini kaybederek ani bir şekilde suya düştü. Düşme sonucunda bariyerlere çarpan Büşra bir süre sudan çıkamayınca yardımına hemen takım arkadaşları koştu.

Survivor 2019’un 16 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümünde iki takım ‘Punta Cana’ ödüllü oyunda karşı karşıyaydı. Sorulan sorulara eğlenceli cevaplar veren takımlar hem kendilerini hem de ekran karşısındaki seyircileri güldürmeyi başardı.  Survivor yarışı finale doğru giderken büyük ödüle Türkiye’mi yoksa Yunanistan mı kavuşacak merak konusu oldu. Peki siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Sizce yarışı kazanan Türkiye mi yoksa Yunanistan mı olacak? Cevaplarınızı yorumlarda belirtebilirsiniz, yorumlarda görüşmek üzere!

Günümüzün Hastalığı: Obezite

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende