Galatasaray ve Başakşehir Maç Sonucu: Ligin Şampiyonu Belli Oldu
Kapat

Galatasaray ve Başakşehir Maç Sonucu: Ligin Şampiyonu Belli Oldu

Anasayfa
Gündem Galatasaray ve Başakşehir Maç Sonucu: Ligin Şampiyonu Belli Oldu
616x350 19 mayis galatasaray basaksehir maci canli anlatim galatasaray basaksehir canli yayin 1558262372334 700x400 - Galatasaray ve Başakşehir Maç Sonucu: Ligin Şampiyonu Belli Oldu

Tüm Türkiye’nin nefesini tutarak izlediği Galatasaray – Başakşehir maçının sonucunda ligin şampiyonu belli oldu. Futbol sevgisinin hat safhada yaşandığı ülkemizde, koca bir sezon boyunca şampiyonluk için kıyasıya yarışan takımlardan birinin şampiyon olması; şüphesiz ki dört gözle beklenen gelişmelerden biriydi. Üstelik sezon sonunda artık şampiyon olmasına ramak kalmış iki takımın karşı karşıya gelmesi, herkesi ekran başına kilitledi. Peki bu büyük mücadele sonucunda ligin şampiyonu kim oldu? Hangi takım şampiyonluğu elde etti?

Tüm Futbolseverler Galatasaray ve Başakşehir Maçı İçin Ekrana Kilitlendi

D68o7yNW4AIL9MR - Galatasaray ve Başakşehir Maç Sonucu: Ligin Şampiyonu Belli Oldu

İki takımın taraftarı gibi, oyun sahasında da gerilim yüksekti. Galatasaray’ın attığı bir golün iptal kararı da gelince, ortam daha çok gerildi. Sosyal medya başta olmak üzere maçı izleyen tüm futbol fanatiklerinin yorumları adeta havada uçuştu. 2-1 öne geçmişken iptal olan gol ile yeniden beraberliğe düşen Galatasaray, maçın 64. dakikasında Onyekuru’nun golü ile yeniden 2-1 öne geçti. Son on dakikalık dilime girildiğinde; maçın gerginliği ile çıkan tartışmalarda Fatih Terim, Hasan Şaş, Ümit Daval; hakem Cüneyt Çakır tarafından tribüne gönderildi. Maç esnasında Fatih Terim’in küfür etmesi ise dikkatleri çekti.

İlk yarıyı önde bitiren Başakşehir’in temposu ikinci yarıda düştü ve ikinci yarının ortalarına doğru şampiyon olmasına dakikalar kalmış olan takım Galatasaray öne geçti. Maça 8 dakika uzatma kararı geldi.

Maç Sonucunda Şampiyon Galatasaray Oldu 

kıluışo - Galatasaray ve Başakşehir Maç Sonucu: Ligin Şampiyonu Belli Oldu

Şampiyonluk için son bir maçın daha geçmesini bekleyen Galatasaray; maçın sonucunda ligin şampiyonu oldu. Eğer bu maçı kaybetseydi, bugünkü rakibi Başakşehir bir sonraki hafta şampiyon olabilirdi fakat buna izin vermedi. Fatih Terim’in teknik direktörlüğünü yaptığı sarı kırmızılılar, kıyasıya rekabet ile geçen sezon sonucunda şampiyonluğu elde etmiş oldu!

Biz de tüm Sarı Kırmızılı taraftarları ve 22. kupasını alan Galatasaray’ı tebrik ediyoruz, ezeli rekabet ebedi dostluklar diliyoruz.

 

Ellerinizde Bulunan Lekeler İçin Doğal Çözüm

 

 

Arama Terimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende