Galatasaray'ın Yıldızından Olay İtiraflar - Hadimo -
Kapat

Galatasaray’ın Yıldızından Olay İtiraflar

Anasayfa
Spor Galatasaray’ın Yıldızından Olay İtiraflar
fernando reges5 700x400 - Galatasaray'ın Yıldızından Olay İtiraflar

Galatasaray’ın Yıldızından Olay İtiraflar… Bu sezon şampiyonluğa en yakın takım olarak gösterilen Galatasaray’ın yıldız futbolcusundan bomba itiraflar geldi! İşte Fernando Reges’ten bomba açıklamalar…

Galatasaray ile 1 yıl sonra sözleşmesi sona erecek olan Fernando Reges, Brezilya’da yapmış olduğu bir röportajda olay göndermelerde bulundu. İşte detaylar!

Sunucunun sorduğu kariyer sorusuna Fernando Reges’ten şu yanıt geldi:

fernando reges - Galatasaray'ın Yıldızından Olay İtiraflar

“Şu an çok iyi bir dönemden geçtiğimi söyleyebilirim. Galatasaray’a geçtiğimiz sezon katıldım ve ilk yılımda şampiyon olduk. Takım bundan önceki son şampiyonluğunu 3 sene önce elde etmişti. Bu yılsa takıma büyük katkıda bulundum ve goller attım. Hakkımda çok güzel şeyler söylemelerinin nedenini de bu. Ben de Galatasaray’da oynamaktan ötürü mutluyum.”

Galatasaray taraftarının her taraftarsan çok daha farklı olduğunu söyleyen Reges, şu açıklamalara yer verdi:

fernando reges3 - Galatasaray'ın Yıldızından Olay İtiraflar

“Ben daha önce böyle bir şey görmedim. Maç başladığında ve tribünler de dolu olduğunda rakibin bu atmosferi hissetmemesi imkansız. Bu da takıma büyük katkı sağlıyor. Geldiğimden bu yana ligde kendi sahamızda maç kaybetmedik. Taraftarımız, takımın 12’nci oyuncusu.Kupada oynadığımız ve benim forma giyemediğim bir maçı hatırlıyorum. Maçı seyrdebilmek için tribünlere doğru gittim ama nerede oturacağımı bilmiyordum. Kendimi organize olmuş bir taraftar grubunun arasında buldum. Neredeyse 100 taraftar etrafımı sardı ve n’apacağımı bilmiyordum. Ancak şansım vardı ki polis beni kurtardı.”

Galatasaray’da kalıp kalmayacağı sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

fernando reges1 - Galatasaray'ın Yıldızından Olay İtiraflar

“1 yıl daha kontratım var. Yapamayacağım bir şeyi kafama koyamam. Türkiye’deki işimi yapmak ve kontratım bitince de kendime başka bir çözüm bulmak istiyorum. Sözleşmem devam ediyor ve işime odaklanıp elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

Fernando Reges Kimdir?

fernando - Galatasaray'ın Yıldızından Olay İtiraflar

Galatasaraylı futbolcu Fernando Francisco Reges, Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. ( Abdullah Coşkun – Anadolu Ajansı )

Fernando Reges, 25 Temmuz 1987 doğumlu, Brezilyalı futbolcu. Defansif orta sahada yer alan furbolcu, şu an da Galatasaray’da top koşturmaktadır. Daha önce Porto, Manchester City gibi başarılı kulüpler ile çalışan futbolcunun 1 yıl daha Galatasaray ile kontratı mevcut.

Başarıları:

“UEFA Avrupa Ligi: 2010–11
Primeira Liga: 2008–09, 2010–11, 2011–12, 2012–13
Taça de Portugal: 2009–10, 2010–11
Supertaça Cândido de Oliveira: 2009, 2010, 2011, 2012
UEFA Süper Kupası: 2011 (İkincilik)
Taça da Liga: 2009–10 (İkincilik), 2012–13″

Galatasaray’ın Yıldızından Olay İtiraflar burada sona erdi.

 

Bir Hatice Vakası Daha: Meryem Uzerli'den Cesur Cannes Kıyafeti

“Galatasaray’ın Yıldızından Olay İtiraflar” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende