Genç Kadın Otobüse Mini Etekle Bindi 10 Dakika Sonra Hayatı Değişti -
Kapat

Genç Kadın Otobüse Mini Etekle Bindi 10 Dakika Sonra Hayatı Değişti

Anasayfa
Din Genç Kadın Otobüse Mini Etekle Bindi 10 Dakika Sonra Hayatı Değişti
mini etek otobus 700x400 - Genç Kadın Otobüse Mini Etekle Bindi 10 Dakika Sonra Hayatı Değişti

Genç bir kadının otobüse binmesinin ardından bir ihtiyar ile karşılaşması ve aralarında geçen diyalog hepimize ibret olacak cinsten.

Genç Bir Kadın Otobüse Bindi

Otobus Yolculugu - Genç Kadın Otobüse Mini Etekle Bindi 10 Dakika Sonra Hayatı Değişti

Genç bir kadın evinden çıktı. Mini etek giyiyordu ve etek çok kısaydı. Otobüse binmek için yola çıktı. Durakta beklemeye başladı. Otobüsün geldiğini görünce hazırlandı ve otobüse bindi. Daha sonra otobüste ihtiyar bir adamın yan koltuğunun boş olduğunu gördü. İhtiyar adamın yanındaki koltuğa oturdu. Daha sonra otobüs hareket etmeye başladı.

İhtiyar Adam Genç Kadınla Konuştu

otobus mini etek - Genç Kadın Otobüse Mini Etekle Bindi 10 Dakika Sonra Hayatı Değişti

İhtiyar adam muhafazakardı. Bu yüzden genç kadın ile konuşmaya ve onun Allah’ın buyurduğu üzere giyinmesinin daha iyi olacağını ona söylemek istiyordu. İhtiyar kadının omzuna hafifçe dokundu ve “Kızım sana yakışan örtünmektir. Böyle giyinmek değil. Örtünmek insan kurtlarının açlığını kabartan bu şeffaf elbiseden daha faziletlidir. Hem bu elbise hayayı parçalar ve fitneye sürükler.” dedi.

Genç Kız Cevap Verdi

otobuste genc kadin - Genç Kadın Otobüse Mini Etekle Bindi 10 Dakika Sonra Hayatı Değişti

Genç kadın ihtiyar adama “Kabrime benimle beraber mi geleceksin cennet veya cehenneme koymak senin elinde mi?” diyerek cevap verdi. Daha sonra sinirlenen genç kadın ihtiyarla dalga geçmek istedi ve telefonunu ihtiyara uzatarak” Al bak Allah aradı bana cehennemden hangi odayı ayırdığını söyledi” dedi.

Otobüs Durduğunda

Uyuyakalan Kadın - Genç Kadın Otobüse Mini Etekle Bindi 10 Dakika Sonra Hayatı Değişti

Daha sonra kız ve ihtiyar hiç konuşmadan seyahat etmeye devam etti. Daha sonra otobüs son durağa geldi, genç kadın kapının yanında uyuyakalmıştı. İhtiyar onu uyandırmak için dokundu fakat genç kadın yere yığıldı. Oracıkta canını teslim etmişti. “Ne zaman öleceğimizi bilmezken bu kibir ve gurur niye?” diye düşündü ihtiyar.

 

“Genç Kadın Otobüse Mini Etekle Bindi 10 Dakika Sonra Hayatı Değişti” üzerine 2 yorum

  1. Anonim says:
  2. Gulten says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende