"Güzelliğimden Rahatsız Oluyorum" Diyen Kadın: Nurcan Salman Kimdir?
Kapat

“Güzelliğimden Rahatsız Oluyorum” Diyen Kadın: Nurcan Salman Kimdir?

Anasayfa
Magazin “Güzelliğimden Rahatsız Oluyorum” Diyen Kadın: Nurcan Salman Kimdir?
nurcan salman kim 700x400 - "Güzelliğimden Rahatsız Oluyorum" Diyen Kadın: Nurcan Salman Kimdir?

“Güzelliğimden Rahatsız Oluyorum” Diyen Kadın: Nurcan Salman Kimdir? Nurcan Salman, güzelliğimden rahatsız oluyorum diyerek, bir video çekmiş ve çektiği bu video ile sosyal medyayı sallamıştı. Türkücü Alişan’ın hesabından paylaştığı bu video ile milyonların izlediği Nurcan Salman; bir anda herkesin merak ettiği ve konuştuğu bir isim haline geldi.

İşte biz de sizler için Nurcan Salman kimdir, nasıl ünlü olmuştur anlatacağız!

Önce Çok Güzelim Dedi

nurcan salman - "Güzelliğimden Rahatsız Oluyorum" Diyen Kadın: Nurcan Salman Kimdir?

Nurcan Salman kendi sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile çok güzel olduğunu söyleyerek yardım istedi. İşte Nurcan Salman’ın o sözleri:

 “Ben güzelliğim yüzünden bu kadar sorun yaşayacağımı düşünmemiştim. Ama artık bu durumdan rahatsız olmaya başladım. Yürüyorum insanlar bayılıyorlar, adam kaza yapıyor, sorumlusu ben oluyorum. Bu durumdan yoruldum. Evimden çıkamıyorum, yollarda, yerlerde insanlar, sonra ben ilgilenmek zorunda kalıyorum” 

Alişan’dan Paylaşım

alisan - "Güzelliğimden Rahatsız Oluyorum" Diyen Kadın: Nurcan Salman Kimdir?

Nurcan Salman’ın bu ifadelere yer verdiği videoyu, Türkücü Alişan kendi sosyal medya hesabında paylaşarak, altına şu notu düştü…

“Yardımcı olmak adına paylaşmak istedim… Lütfen artık bu hanımefendiyi görenler, yoluna baksın… Güzelliği yüzünden mağdur olmasın artık… Lütfen” 

sözleri ile Nurcan Salman’ı ti’ye aldı.

Ardından Kanal D’nin başarılı magazin programı 2. Sayfa’ya konuk olan Nurcan Salman, şu ifadeleri kullandı:

nsalman - "Güzelliğimden Rahatsız Oluyorum" Diyen Kadın: Nurcan Salman Kimdir?

“Kuaför salonum var kardeşimle beraber işletiyoruz. Geniş bir ailem var ve 15 kardeşiz. Hepsi belki ‘bizi rezil ettin’ diye düşünmüşlerdir. Videodaki gerçeklik değilde trajikomiklik. Ben zaten hep böyle şeyler yapıyorum ünlü olmak istiyorum. Kendi kendime gülüyorum amacım başkasını güldürmek değil. Daha önce stil yarışmasına katılmıştım. Ünlü olmak için bir yeteneğimle öne çıkmak isterim. Bunun için oyunculuk kursuna da yazılmıştım ama işimden dolayı gidememiştim.Güzel olmak ilişkilerime iyi yansıyor. Ben kendimi beğeniyorum, benim işim kadınları güzelleştirmek. Halkın kafası dağılsın biraz benimle ilgilensinler istedim. Videodan sonra polisler bir yorum yaparak gülüyor. Videoyu paylaştığıma da pişman olmadım. “

Nurcan Salman Kimdir?

2013 yılında Bugün Ne Giysem yarışmasına katılmış, 15 kardeşi olan; kardeşi ile beraber bir kuaför salonu işleten bir kadındır. Nurcan Salman son çektiği video ile sosyal medyada gündem olmuş bir isimdir.

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'yı İlgilendiriyor: Ünlülerin Davasında "10 Ay Hapis" Kararı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende