Reyyan ve Miran Çiftinin En Çok Yakışacağı Filmler
Kapat

Hercai Hayranlarını Buraya Alalım: Reyyan ve Miran Çiftinin En Çok Yakışacağı Filmler

Anasayfa
Televizyon Hercai Hayranlarını Buraya Alalım: Reyyan ve Miran Çiftinin En Çok Yakışacağı Filmler
mirrey 700x400 - Hercai Hayranlarını Buraya Alalım: Reyyan ve Miran Çiftinin En Çok Yakışacağı Filmler

Hercai hayranlarının gözlerinden kalpler fışkırarak okuyacağı harika bir yazı ile karşınızdayız. Hercai dizisinin iki harika karakteri olan Reyyan ve Miran çiftini Hercai’den başka hangi dizi ya da filmlerde görmek isterdiniz? Büyük ihtimalle cevabınız “hepsinde!” olurdu. Öyleyse bizler de sizlere hayallerinizi süsleyecek bir yazı ile baş başa bırakıyoruz. Bakalım Reyyan ve Miran çiftinin en çok yakışacağı filmler neler olurdu?

Sultan

sultan - Hercai Hayranlarını Buraya Alalım: Reyyan ve Miran Çiftinin En Çok Yakışacağı Filmler

Sultan filmi konusu itibariyle; İstanbul’un gecekondu semtlerinden birinde minibüs şoförlüğü yapan Kemal’in, mahallenin en güzel kadını Sultan’ı evlenmeye ikna etmeye çalışmasını etkileyici bir dille anlatır. Biz mesela burada Sultan yerine Ebru Şahin’i, Kemal yerine de Akın Akınözü’nü görmek istemez miyiz sanıyorsunuz? Bir hayal etsenize ne kadar güzel olurdu…

Oh Olsun

oh olsun - Hercai Hayranlarını Buraya Alalım: Reyyan ve Miran Çiftinin En Çok Yakışacağı Filmler

Yeşilçam’ın en çok izlenen ve sevilen filmleri arasında yer alan Oh Olsun’un yeni bir filmi çekilse ve başrollerinde Miran ve Reyyan çifti olsa sizce de harika olmaz mı? Hatta bizce fabrikatör oğlu olan Ferit’i Miran oynasa, Alev karakterini de Reyyan oynasa. Bizce izlenme rekorları kırar. Hatta işi biraz daha büyütüp fabrikada işçi olan Burhan Usta’yı Reyyan’ın babası oynasa falan ay tadından yenmez vallahi.

Mutluluk Zamanı

mutluluk zamani - Hercai Hayranlarını Buraya Alalım: Reyyan ve Miran Çiftinin En Çok Yakışacağı Filmler

Hatırlarsanız Kiralık Aşk dizisinin en iyi çifti olan Defne ve Ömer hayranlar tarafından çok sevilince birlikte bir filmde daha oynamaya karar vermişlerdi. Eğer aynı filmin ikincisi çekilse ve onlarında başrollerini Akın Akınözü ile Ebru Şahin oynasa çok güzel olmaz mıydı? Bence mutlaka yönetmenlere sesimizi duyurmalıyız.

Bana Masal Anlatma

masal - Hercai Hayranlarını Buraya Alalım: Reyyan ve Miran Çiftinin En Çok Yakışacağı Filmler

Şahsen biz Hande Doğandemir ve Ebru Şahin’i birbirine deli gibi benzetiyoruz. Özellikle bu kadar komik bir filmde masallardan çıkıp gelen ve kahramanını arayan kadının Ebru Şahin olması çok tarz olmaz mıydı? Özellikle peri kızının aradığı kahramanın yerine de Akın Akınözü’nü koyduğumuz zaman düşüncesi bile içimizin kıpır kıpır olmasına neden oluyor.

Celal İle Ceren

celal - Hercai Hayranlarını Buraya Alalım: Reyyan ve Miran Çiftinin En Çok Yakışacağı Filmler

Türk sinemasının en çok izlenen yerli komedi filmlerinden birisi olan Celal İle Ceren filmde yeni bir heyecan görmek istesek çok mu şey istemiş oluruz sizce? Eğer yeniden böyle bir film çekilecek olursa biz Hercai hayranları olarak kesinlikle başrollerde bu sefer Celal yerine Miran’ı, Ceren yerine de Reyyan’ı görmek isteriz.

Son Olarak;

hercai 2 - Hercai Hayranlarını Buraya Alalım: Reyyan ve Miran Çiftinin En Çok Yakışacağı Filmler

Son olarak bizim bir fikrimiz var. Biz yönetmen olsaydık kesinlikle Miran ve Reyyan çiftini mutlaka bir filmde oynatırdık. Peki bu film nasıl bir film olurdu? Hemen anlatmaya başlayalım…

Zeynep (Ebru Şahin) çalıştığı şirketin en başarılı iş kadınlarından birisidir ve güzelliği sayesinde bütün erkeklerin dikkatini çekmeyi başarır. İşinden başka bir şey düşünmeyen Zeynep bir gün patronu Emre Bey (Akın Akınözü) ile şirkette yaşanan bir aksaklık yüzünden tartışmaya girer. Haksızlığa uğramaya dayanamayan Zeynep istifa ederek işi bırakma kararı alır. Fakat Emre Bey durumdan hiç memnun kalmaz ve onu işe yeniden getirmek için uğraşır. Bakalım Emre Bey başarılı olacak mıdır?

Biz şimdilik senaryomuzu burada bırakıyoruz ama sizler de yorumlardan yeni bir senaryo yazabilir ya da yazımıza ekleme yapabilirsiniz. Yorumlarda görüşmek üzere, şimdilik hoşça kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende