İmamoğlu, İBB Personeli İle Bir Araya Geldi - Hadimo
Kapat

İmamoğlu, İBB Personeli İle Bir Araya Geldi

Anasayfa
Gündem İmamoğlu, İBB Personeli İle Bir Araya Geldi
mamoğlu İBB Personelleri 700x400 - İmamoğlu, İBB Personeli İle Bir Araya Geldi

Bugün akşam saatlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi personeli ile bir araya gelen Ekrem İmamoğlu, önemli açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda, bir sonraki yerel seçimlere kadar birlikte çalışacağı İBB personellerine uyarılarda, temennilerde bulundu. İşte Ekrem İmamoğlu’nun İBB personelleri ile olan buluşmasındaki hafızalarda kalan anlar…

Ekrem İmamoğlu: “Ben Size Patronluk Yapmaya Gelmedim” 

Saraçhane’de bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi binasında, başkanlık katında personeller ile bir araya gelen İmamoğlu’nun sözlerindeki satır başları şöyle:

mamoğlu İBB - İmamoğlu, İBB Personeli İle Bir Araya Geldi

“Burada ekmeğinizi size sunan ben değilim. Sizin ekmeğinizi sunan bu şehrin 16 milyon insanının vergisidir. Sizin ekmeğinizi size sunmadığım gibi başkası da size sunmuyor. Dolayısıyla kula kulluk etmenizin bir anlamı yok.”

“İstifasını Versin Gitsin”

“Maaşını buradan alıp burada hizmet etmeyenler varsa ben söylemeden bıraksın gitsin, istifasını versin gitsin. Şu konuda çok netim ve samimiyim. Bunu herkes bilsin bizim bu belediye bünyesinde çalışan hiçbir bireyle bir sıkıntımız asla olamaz. Her çalışan arkadaşımızın ekmeğine ve alın terine inanılmazı saygı duyan bir vicdana ve ahlaka sahibim. Bu vicdan ve ahlakın karşılığı olarak aynı vicdanı ve ahlakı siz çalışanlardan beklerim.”

Ekrem İmamoğlu İBB - İmamoğlu, İBB Personeli İle Bir Araya Geldi

Konuşma Sonunda Herkesin Kandilini Kutladı

“Ben size patronluk yapmaya gelmedim. Ben sizin belediye başkanınız ve yol arkadaşınızım. Siz de bana yol arkadaşlığı yapacaksınız bu kadar net. Hepinizin kandili mübarek olsun. Bütün kandiller dualarımızın kabul olmasını dilediğimiz anlardır. Onun bunun adamı olmaya değil birbirini kucaklayan bir anlayışa sahip olduğumuz bir şehre ve ülkeye sahip oluruz. Siyasi tavırlar olabilir bazı başka tavırlar olabilir. Selam vermediğiniz aramadığınız aranıza mesafe koyduğunuz çevrenizde eşiniz dostunuz arkadaşınız varsa bu akşam onları aramayı selamlamayı kucaklamayı ihmal etmeyin. “

“İmamoğlu, İBB Personeli İle Bir Araya Geldi” üzerine 3 yorum

  1. Anonim says:
  2. Mahmut atik says:
    • Anonim says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende