Johnny Depp ve Birbirinden Farklı Unutulmaz Karakterleri - Hadimo
Kapat

Johnny Depp ve Birbirinden Farklı Unutulmaz Karakterleri

Anasayfa
Sinema Johnny Depp ve Birbirinden Farklı Unutulmaz Karakterleri
Johnny Depp 2 700x400 - Johnny Depp ve Birbirinden Farklı Unutulmaz Karakterleri

Her filmde başka bir yüz ifadesiyle karşımıza çıkan başarılı oyuncu Johnny Depp, tüm rollerinde bizleri şaşırtarak üstün performansını sergilemeye devam ediyor. Bizlerde başarılı oyuncunun en sevilen filmlerinde kullanmış olduğu karakterleri sizler için hazırladık. İşte karşınızda Johnny Depp ve birbirinden farklı karakterleri.

Benjamin Barker

Sweeney Todd filminde Johnny Deep - Johnny Depp ve Birbirinden Farklı Unutulmaz Karakterleri

Sweeney Todd filminde Benjamin Barker karakteri ile karşımızı çıkan Johnny Deep 1700 sonlarında yaşayan eski bir seri katilin hikâyesini bizlere anlatıyor. Haksız yere Avustralya’ya sürgün olarak gönderilen Barker yıllar sonra geri gelip kendisini sürgüne yollayan hâkimi öldürmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Karısının ve kızının intikamını almak için kasabada berber dükkânına geri dönen Baker Johnny Depp ‘in en özgün karakterlerinden. 2007 yılında vizyona giren bu film birçok dalda ödül kazanarak ne kadar başarılı olduğunu sinemaseverlere bir kez daha kanıtlıyor.

Jack Sparrow

Jack Sparrow - Johnny Depp ve Birbirinden Farklı Unutulmaz Karakterleri

Çoğu insan için bir kült değerinde olan macera serisinin başından sonuna kadar olan yolculukta Johnny Depp’in göstermiş olduğu muazzam performans aksiyon dolu sahneleriyle bizlere unutulmaz anlar yaşatıyor. İlk filminden itibaren tanınan ve sevilen Kaptan Jack Sparrow herkes tarafından beğenildi ve ödülleri ile de bunu kanıtlamış oldu. Karayip Korsanları filminin sevilmesinin belki de en önemli nedenlerinden birisi tartışılmaz Johnny Depp’in oyunculuğu.

Willy Wonka

Willy Wonka - Johnny Depp ve Birbirinden Farklı Unutulmaz Karakterleri

Çok fakir olan Charlie bir gün kendisinin Çikolata Fabrikası’na girmesine yarayacak altın bir bilet bulur ve hayallerinin ötesine olan yolculuk başlar. Her kılığa girebileceğini bu filmle bir kez daha bizlere kanıtlayan Johnny Deep’in fantastik macera türündeki filmi 2005 yılında vizyona girmiştir. Aynı isimli kitaptan uyarlanan bu film genelde oluşan, kitaptan sinemaya taşınan filmlerin kötü olacağı algısını yıkarak başarılı bir performans gösterip izleyicinin takdirini kazanmasını biliyor.

Edward Scissorhands

Edward Scissorhands - Johnny Depp ve Birbirinden Farklı Unutulmaz Karakterleri

En İyi Makyaj ödülüyle sesini duyuran ve farklılığıyla herkesin beğendiği Edward Makas el hayatını berberlik ve çalılara şekil vermekle sürdürür. Fakat komşularının kendilerine küsmesi ile başlayan hikâyede Johnny Depp’in oyunculuğu göz dolduruyor. 1990 yılında vizyona girip ülkemizde bir sene sonra yayınlanan bu filmde kâh gülerken kâh duygu dolu anlar yaşayacaksınız. Edward Scissorhands karakterine hayran kaldığımız bu filmde yalnız kalmış bir karakterin duygusal hesaplaşmasına şahit olacaksınız.

Burçların Dertlerine Deva Olan Şifalı Bitkiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende