Kılıçdaroğlu’ndan “CHP, HDP İlişkisi Ne Olacak? Sorusuna Yanıt - Hadimo
Kapat

Kılıçdaroğlu’ndan “CHP, HDP İlişkisi Ne Olacak? Sorusuna Yanıt

Anasayfa
Gündem Kılıçdaroğlu’ndan “CHP, HDP İlişkisi Ne Olacak? Sorusuna Yanıt
Kilicdaroglu Teror Yorumu 700x400 - Kılıçdaroğlu’ndan “CHP, HDP İlişkisi Ne Olacak? Sorusuna Yanıt

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 2016 senesinde şehit düşmüş olan Sinan Yaylı’nın Bursa’da bulunan babaevini ziyaret etti. Ziyaret yapıldıktan sonra mahalle kahvesine giden Kılıçdaroğlu burada bulunan bir vatandaşın sorularını yanıtladı.

CHP, HDP İlişkisi

Kilicdaroglu Ziyaret - Kılıçdaroğlu’ndan “CHP, HDP İlişkisi Ne Olacak? Sorusuna Yanıt

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Genel Başkan olduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin, İyi Parti, Saadet Partisi ve Halkların Demokratik Partisi ile yakın temasta olması başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere pek çok vatandaşın aklına bir sürü soru getirmişti. Bu sorunun başında da Halkların Demokratik Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilişkisi vardı. O ilişkiye ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kemal Kılıçdaroğlu’na pek çok soru yöneltmişti.

O Soruyu Bir Vatandaş Sordu

Kilicdaroglu Aciklamasi - Kılıçdaroğlu’ndan “CHP, HDP İlişkisi Ne Olacak? Sorusuna Yanıt

Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinglerde ve diğer açıklamalarında sorduğu Halkların Demokrat Partisi ile Cumhuriyet Halk Partisi sorularına Kemal Kılıçdaroğlu henüz yanıt vermemişti. Fakat Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2016 senesinde şehit düşmüş olan Sinan Yaylı’nın Bursa’da bulunan babaevini ziyaret etmesi, ardından da mahalle kahvesine gitmesi ile bir vatandaş aynı soruyu Kemal Kılıçdaroğlu’na yöneltti.

CHP, HDP Ve Terör Örgütünün İlişkisi Ne Olacak?

Kilicdaroglu Sehit Ziyareti - Kılıçdaroğlu’ndan “CHP, HDP İlişkisi Ne Olacak? Sorusuna Yanıt

Kahvede bulunan bir vatandaş “CHP, HDP ve terör örgütünün ilişkisi ne olacak?” şeklinde bir soruyu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yöneltti. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’da bu soruya yanıt olarak:

”Ben partimin genel başkanı olarak söylüyorum ki terör örgütlerine kim destek veriyorsa Allah belasını versin, biz Türkiye’nin geleceği için mücadele eden bir partiyiz. Bayrağımıza bağlıyız, herkese bağlıyız. Size gayet açık ve net söylüyorum” dedi.

 

“Kılıçdaroğlu’ndan “CHP, HDP İlişkisi Ne Olacak? Sorusuna Yanıt” üzerine 1 yorum

  1. isa gokoglu says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende