Maçoğlu'ndan Athena Gökhan'a Çok Konuşulacak Cevap - Hadimo
Kapat

Komünist Başkan Maçoğlu’ndan Athena Gökhan’a Çok Konuşulacak Cevap

Anasayfa
Gündem Komünist Başkan Maçoğlu’ndan Athena Gökhan’a Çok Konuşulacak Cevap
macoglu 700x400 - Komünist Başkan Maçoğlu'ndan Athena Gökhan'a Çok Konuşulacak Cevap

Komünist Başkan Maçoğlu Athena grubundan şarkıcı Gökhan’a herkes tarafından çok konuşulacak bir cevap verdi. Şarkıcı Gökhan, geçtiğimiz günlerde Tunceli’deki Komünist Başkan Maçoğlu için bir tweet attı bunun üzerinde Maçoğlu Gökhan cevap verdi.

“Benim Gönlüm Fatih Mehmet Maçoğlu Gibi Hisseden Bir Belediye Başkanından Yana”

Gökhan’ın Maçoğlu’na atttığı twette şunlar yazılıydı “Her ne partiden olursa olsun benim gönlüm Fatih Mehmet Maçoğlu gibi hisseden, davranan, hizmet eden bir belediye başkanından yana. Onun gibi birçoklarının çıkması umuduyla.”

Çaba Harcıyoruz

baskan - Komünist Başkan Maçoğlu'ndan Athena Gökhan'a Çok Konuşulacak Cevap

Bunun üzerine Tunceli’nin Başkanı Maçoğlu, şarkıcı Gökhan’a “ Gökhan Özoğuz dışında birçok sanatçı, yazar, akademisyenin bize dair güzel söylemleri oldu. Biz çok mutlu olduk. Bu ülkenin vicdanı, hala bir arada yaşamayı destekliyor. Bu ülkenin vicdanı o umudu besliyor. Biz de bu umudun bir parçası olmak istiyoruz. Çaba harcıyoruz. O açıklamalar bize enerji verdi” dedi.

Tunceli’nin bir turizm kenti olmasını isteyen Maçoğlu, Gökhan’a çalışmaların son hızla devam ettiğini ve şehrin güzelleşmesi için gerekli olan her şeyi yaptıklarını belirtti.

Fatih Mehmet Maçoğlu Kimdir?

baskan macoglu - Komünist Başkan Maçoğlu'ndan Athena Gökhan'a Çok Konuşulacak Cevap

Fatih Mehmet Maçoğlu, Laborant ve Ovacık belediye başkanıdır. 2014 Türkiye yerel seçimlerinde Türkiye Komünist Partisi’nden aday olarak seçilmiştir. Maçoğlu Türkiye’nin ilk TKP’li belediye başkanı olmuştur.

“Komünist Başkan Maçoğlu’ndan Athena Gökhan’a Çok Konuşulacak Cevap” üzerine 2 yorum

  1. Anonim says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende