Komünist Başkan Sözünü Tuttu - Hadimo Gündem
Kapat

Komünist Başkan Sözünü Tuttu

Anasayfa
Gündem Komünist Başkan Sözünü Tuttu
komunist baskan makam araci 700x400 - Komünist Başkan Sözünü Tuttu

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Tunceli Belediye Başkanlığı yarışını kazanan “Komünist Başkan” lakaplı Fatih Mehmet Maçoğlu seçim öncesi verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Seçim öncesinde verdiği sözü dün bir kez daha yerine getiren Maçoğlu bu hareketi ile takdirleri topladı.

İlk Komünist Başkan

macoglu sozunu tuttu - Komünist Başkan Sözünü Tuttu

Türkiye Komünist Partisi’nden Tunceli Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu’nun seçim öncesinde verdiği pek çok söz var. Ovacık Belediye Başkanlığı döneminde aldığı Belediyeyi zirveye taşıyan ve çalışmaları ile takdirleri üzerinde toplayan, seçim vaatlerini eksiksiz yerine getiren Fatih Mehmet Maçoğlu yine şaşırtmadı. Bu kez vatandaşlar için kendisinden fedakarlık yaptı.

Sözlerini Yerine Getiriyor

macoglu makam araci - Komünist Başkan Sözünü Tuttu

Seçim öncesinde yaptığı açıklamalarda kendisine verilen makam aracını kullanmayacağını belirten Fatih Mehmet Maçoğlu bu aracın halkın aracı olduğunu söyledi ve makam aracını düğün arabası yapacağını söylemişti. Sözünde duran Maçoğlu dün gerçekleşen düğünde çakarlı makam aracını düğün arabası yaptı ve dünya evine girecek olan çiftin bu araç ile konvoy yapıp bu aracı kullanmasını sağladı. Genç çift bu araç ile Tunceli sokaklarında turladı.

“Bu Araç Halkın Aracıdır, Halkın Hizmetindedir”

fatih mehmet macoglu - Komünist Başkan Sözünü Tuttu

Makan aracının kullanılmasını sağlayan Fatih Mehmet Maçoğlu o düğüne de katıldı. Düğünde açıklama yapan Maçoğlu şunları söyledi:

komunist baskan 2 - Komünist Başkan Sözünü Tuttu

“Seçim öncesi seçilirsem makam aracını ilk evlenen çiftlerimiz için gelin arabası yapacağımı söylemiştim. Bu arkadaşlarımız da ilk başvuran çiftimiz oldu. Bu araç halkın aracıdır, halkın hizmetindedir”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende