Meral Akşener'den Ağır Gönderme: "Dinayet Nerede?" - Hadimo
Kapat

Meral Akşener’den Ağır Gönderme: “Dinayet Nerede?”

Anasayfa
Gündem Meral Akşener’den Ağır Gönderme: “Dinayet Nerede?”
meral aksener1 700x400 - Meral Akşener'den Ağır Gönderme: "Dinayet Nerede?"

Meral Akşener’den Ağır Gönderme: “Dinayet Nerede?” İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, YSK’yı eleştirdi! YSK’nın 31 Mart seçimlerini iptal kararına ilişkin konuşan Meral Akşener’in ifadelerinden satırbaşları karşınızda!

Kul Hakkıdır!

 “Her şeye fetva veren Diyanet İşleri nerede, neden kul hakkından söz etmezsiniz. Çünkü muktedir ve yandaşlarının canını sıkar.Kurallar tektir. Keskin’i iptal ediyorsanız Yunus Emre’yi de iptal edeceksiniz. Günün sonunda bu belediye seçimi bu ne hırsı kardeşim. Ramazan’ın ilk orucunu haram lokma ile açtılar. Keskin’deki iptal kul hakkıdır”

meral aksener - Meral Akşener'den Ağır Gönderme: "Dinayet Nerede?"

Meral Akşener, Yüksek Seçim Kurulu’nun verdiği bu kararın, haksız olduğunu ve mübarek Ramazan günü kul hakkı yendiğini belirtti. Ayrıca; Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da şu sözler ile göndermede bulundu:

“REFAHYOL koalisyonumuz vardı. Bugün Keskin Belediye Başkan adayımıza, İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’na yapıldığı gibi o günün muktedirlerinin kanaati, kararı ve talimatıyla Erdoğan Başkanlık’tan alındı ve hapse gönderildi. Bugün ona şak şak yapanların hiçbiri yanında yoktu. Bu kadın oradaydı. Bu millet sandığa ve iradesine çok önem verir. İradesini çalmaya kalkışanlara, sandığını devirenlere tarihin her döneminde gereğini yapmıştır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili söylemlerine işte şöyle devam etti:

meral askener - Meral Akşener'den Ağır Gönderme: "Dinayet Nerede?"

O gün ‘muhtar olamaz’ diye manşet atan muktedirlerin paçavralarına inat biz Erdoğan’ın yanında durduk. Ayrı partilerdendik, rakiptik ama iş demokrasiye, hukuka, adalete geldiği zaman, adaletsizliğin karşısında mağdurun ve haklının yanında durduk. Bunun üzerinden yıllar geçti ve yıl 2019 oldu. 31 Mart seçimleri ve dünün o 28 Şubat muktedirlerinin zulümlerinden bin kat fazlası, milyon kat fazlası dünün mağdurundan bugün Keskin’de, İstanbul’da ve İYİ Parti’nin aynı şartlara haiz ve itiraz ettiğimiz ama reddedilen Mustafa Kemal Paşa’da ve Manisa’nın Yunus Emre’sinde karşı karşıya kaldık.”

Meral Akşener‘den Ağır Gönderme: “Dinayet Nerede?” başlıklı yazımız burada sona erdi.

Kılıçdaroğlu İsmail Küçükkaya'nın Sorularını Yanıtladı: "YSK Rakibimiz"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende