Meryem Uzerli Bu Seferde Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Gündem Oldu
Kapat

Meryem Uzerli Bu Seferde Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Gündem Oldu

Anasayfa
Magazin Meryem Uzerli Bu Seferde Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Gündem Oldu
Meryem Uzerli 700x400 - Meryem Uzerli Bu Seferde Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Gündem Oldu

Meryem Uzerli bu seferde giydiği derin yırtmaçlı elbisesiyle gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde Cannes Film Festivali’nde giydiği dikkat çekici transparan elbisesi ile gündeme oturmuş ve birçok kişiden tepki toplamıştı. Ünlülerin şıklık yarışına girdiği kırmızı halıda Meryem Uzerli giydiği transparan kıyafeti ile güne damga vuran isimlerden birisi olmayı başarmıştı. Birçok kişinin tepkisinin ardından Meryem Uzerli bu seferde derin yırtmaçlı elbisesiyle gündem oldu.

Meryem Uzerli elbise - Meryem Uzerli Bu Seferde Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Gündem Oldu

Rocketman Film Galası

Meryem Uzerli film - Meryem Uzerli Bu Seferde Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Gündem Oldu

Rocketman filminin galası için kırmızı halıda yeniden boy gösteren ünlü oyuncu Meryem Uzerli bu seferde derin yırtmaçlı elbisesiyle gündem oldu. Meryem Uzerli kırmızı halıda kırmızı renkli ve derin dekolteli bir elbise tercih etti. Her gün farklı kıyafetler giyen Meryem Uzerli oldukça cesur pozlar vermekten kaçınmadı ve hayranlarından tam not oldu.

Meryem Uzerli Kimdir?

Meryem Uzerli kimdir - Meryem Uzerli Bu Seferde Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Gündem Oldu

12 Ağustos 1983 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızıdır. Almanya’nın Kassel şehrinde Türk baba ve Alman anneden dünyaya gelmiştir. Uzun süredir oyunculuk yapan Meryem Uzerli kariyerini Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan rolünü oynayarak zirveye çıkarmıştır.

Meryem Uzerli gala - Meryem Uzerli Bu Seferde Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Gündem Oldu

2011 yılında Hürrem Sultan rolü sayesinde iki kez en iyi kadın oyuncu ve bir kez de TV Yıldızları Özel Ödülü’ne sahip olmuştur. Daha sonrasında Tükenmişlik Sendromu yaşayarak kariyerine uzun bir süre ara vermeyi tercih etmiştir. Şuanda yaşamına bekar bir anne olarak devam etmektedir ve herhangi bir dizide rol almamaktadır.

En Hızlı Bir Şekilde Evde Yapa Bileceğimiz Maske Tarifleri

 

Arama Terimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende