Mikrofon Açık Kalınca Bilal Erdoğan'ın Konuşması Duyuldu - Hadimo
Kapat

Mikrofon Açık Kalınca Bilal Erdoğan’ın Konuşması Duyuldu

Anasayfa
Gündem Mikrofon Açık Kalınca Bilal Erdoğan’ın Konuşması Duyuldu
bilal erdoğan mikrofon 700x400 - Mikrofon Açık Kalınca Bilal Erdoğan'ın Konuşması Duyuldu

Bilal Erdoğan’ın AKP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Haydar Ali Yıldız ile yaptığı konuşma; mikrofonun açık kalması üzerine duyulunca sosyal medyada gündem oldu.

İşte Bilal Erdoğan ve AKP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Yıldız’ın O Konuşması:

Videoda da görüldüğü üzere, bir etkinlikte bir araya gelip yan yana oturan Bilal Erdoğan ve  Haydar Ali Yıldız, kentsel dönüşüm hakkında konuşuyorlar. Bu konuşmada, başta Haydar Ali Yıldız olmak üzere ikilinin sözleri dikkat çekiliyor. Twitter adlı sosyal medya mecrasında gündemde olan bu video ise şimdiden en çok konuşulan haberler arasına girdi.

Konuşmanın Detayları

“Bakalım bu kentsel dönüşümden de birkaç şey yapabilirsek, bir şey kalırsa bize…” diye başlayan sözlerin Bilal Erdoğan’ın onaylaması üzerine Haydar Ali Yıldız konuşmasına şöyle devam ediyor:

“Olmasa da bir iki yer bina olarak aldık mı yeter bize… Altını istediğimiz gibi yaparız. Altı havyz olur, üstü kondisyon yeri…”  Bunun üzerine Bilal Erdoğan şu şekilde yanıt veriyor: “Havuz yaparız bir dahakine…”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın bu sözlerini de Ak Parti Beyoğlu Belediye Başkanı “tabi canım,” diyerek onaylıyor.

Gündeme bomba gibi düşen bu sözlerin ardından insanlar bu videoyu elden ele yaymaya devam ediyor ve taraflardan gelecek bir açıklama bekliyor. Bilal Erdoğan ve Haydar Ali Yıldız’ın bu konu hakkında ilerde nasıl bir açıklama yapacağı ise henüz belli değil.

“Mikrofon Açık Kalınca Bilal Erdoğan’ın Konuşması Duyuldu” üzerine 1 yorum

  1. Anonim says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende