Muharrem İnce: "Doğruları Söyleyeceğiz Ama..." - Hadimo
Kapat

Muharrem İnce: “Doğruları Söyleyeceğiz Ama…”

Anasayfa
Gündem Muharrem İnce: “Doğruları Söyleyeceğiz Ama…”
Muharrem İnce Miting 700x400 - Muharrem İnce: "Doğruları Söyleyeceğiz Ama..."

Muharrem İnce, kuşkusuz bu senenin en çok konuşulan siyaset adamlarından biri… Geçtiğimiz Haziran ayında Cumhurbaşkanlığı seçimi yapılmış ve Muharrem İnce, Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olmuştu. Oldukça iddialı olan İnce, genel seçimleri kazanamamış ve Cumhurbaşkanlığı’nı muhalefet olduğu Recep Tayyip Erdoğan’a kaptırmıştı.

Daha sonra, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde İstanbul’dan aday olacağı konusunda birçok haber yapılsa da, Ekrem İmamoğlu Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olmuştu. Muharrem İnce ise, hala Cumhuriyet Halk Partisi için çalışmaya ve aynı partiden arkadaşı olan Ekrem İmamoğlu’nu desteklemeye devam ediyor.  Tüm bu yerel seçim çalışmaları devam ederken Muharrem İnce’nin yaptığı son konuşma, sosyal medyada gündeme oturdu.

İşte Muharrem İnce’nin Çok Konuşulacak Sözleri:

Video da görüldüğü üzere, Muharrem İnce konuşmasının büyük bir kısmında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’yi hedef alıyor. Muharrem İnce’nin yaptığı bu uzun konuşma esnasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı  ve AK Parti’yi eleştiri yağmuruna tutması, onu izleyen kalabalık seçmenler tarafından sıklıkla alkışlanıyor.

Muharrem İnce - Muharrem İnce: "Doğruları Söyleyeceğiz Ama..."

Haziran seçimlerinin ardından kaybeden İnce, o gece herhangi bir açıklama yapmaması ile çok konuşulmuş; ona oy veren seçmenleri başta olmak üzere bir kısım insanın da eleştirilerine maruz kalmıştı. Daha sonraları ise basın mensuplarına açıklama yaparken, seçim dönemi sırasında kullandığı sert dilinin yumuşaması da gözlerden kaçmamıştı.

Muharrem İnce’nin bu sözlerine karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti cephesinden nasıl bir yanıt gelecek, merak konusu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende