Neler Oluyor? Kuzgun Dizisindeki Garip Gizem - Hadimo
Kapat

Neler Oluyor? Kuzgun Dizisindeki Garip Gizem

Anasayfa
Televizyon Neler Oluyor? Kuzgun Dizisindeki Garip Gizem
kuzgun4 700x400 - Neler Oluyor? Kuzgun Dizisindeki Garip Gizem

Neler Oluyor? Kuzgun Dizisindeki Garip Gizem… Televizyonların en sevilen dizilerinden biri olan Kuzgun; her hafta izleyicisini ekrana kitlemeyi başarıyor! Kuzgun efsane oyuncu kadrosu, gizem dolu kurgusu ve başarılı yayını ile göz dolduran dizilerden! İşte Kuzgun’a dair detaylar…

Kuzgun Dizisinin Hikayesi

cocukluk kuzgun - Neler Oluyor? Kuzgun Dizisindeki Garip Gizem

Kuzgun, aslında çok buruk bir çocukluk hikayesi ile başlıyor. Kuzgun ve Dila 7 yaşında, onlar aynı mahallede oturuyorlar hatta oturdukları evler karı karşıya! Onlar birbirlerine yakın iki arkadaş ve birbirlerine aşık iki minik kalpler!

Kuzgun Dizisindeki Garip Gizem

Kuzgun ve Dila’nın babası da tıpkı minikler gibi dosttu. Kuzgun’un da Dila’nın da babası Polis’ti. Ancak Dila’nın babası uyuşturucu kaçakçılığı yapıyordu. Bu iki dostun arasını da zaten bu olay bozdu. Dila’nın babasının işlediği bir suçu komşusu, can dostu Kuzgun’un babasına atması her şeyi toptan değiştirdi!

En kötüsü de bu emele Dila’da dahil olmuştu. Dila bir gün yaklaşık 1-2 kiloluk bir uyuşturucu torbasını ilk aşkı Kuzgun’Un evine bıraktı. Çünkü babası ceza alacaktı yoksa! Yıllardır dost olan bu iki arkadaşın dostluğu da böyle bitti işte. Kuzgun’un babası suçsuz yere hapse girdi, hatta hapiste öldü. Ardından Kuzgun kaçırıldı!

kuzgun - Neler Oluyor? Kuzgun Dizisindeki Garip Gizem

Hem de öyle bir kaçırılmaydı ki bu, ayakkabısının teki evlerinde kalmıştı..

İşte Kuzgun o tek ayakkabılı günlerinden büyüdü büyüdü kocaman bir adam oldu. Aradan 20 yıl geçmişti ve her şey değişmişti. Dila’nın babası çok zengin olmuş ve Dila’da çok güzel bir kadın olmuştu. Dila Avukatlık yapıyordu. Kuzgun hayatlarına aniden giriverdi. Yıllardır görmediği ilk aşkını, annesini, intikam ateşi ile yanıp tutuştuğu düşmanlarını gördü.

kuzgun1 - Neler Oluyor? Kuzgun Dizisindeki Garip Gizem

Kuzgun’un da kalbi deli gibi Dila için çarpıyordu ama hayır intikam çok daha öndeydi! İşte Kuzgun’un bu seçimi onun hayatındaki en zor durumlarının yanında bile bir hiç olarak kalıyordu.

İşte Kuzgun’un hikayesi başlıyordu! Kuzgun fazlasıyla hırslı ancak hala çok aşıktı. Bakalım ilerleyen bölümlerde Kuzgun’da hangi gelişmeler olacak? Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümün fragmanı ise şöyle:

Kuzgun Yeni Fragman

Neler Oluyor? Kuzgun Dizisindeki Garip Gizem başlıklı yazımızın sonuna geldik. Barış Arduç ve Burcu Biricik‘in oyunculuğu ile şenlenen Kuzgun bu akşam STAR TV ekranlarında! Kaçırmayın.

Dünyanın En'leri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende