O Mülteci Hakkında Karar Verildi - Hadimo
Kapat

O Mülteci Hakkında Karar Verildi

Anasayfa
Gündem O Mülteci Hakkında Karar Verildi
kafa kesecegim diyen suriyeli siginmaci 12087564 9272 m - O Mülteci Hakkında Karar Verildi
Bursa’da bir sokak röportajı esnasında mikrofon uzatılan Suriyeli vatandaşın “Kafa keseceğim” sözleri sosyal medyada tepki çekti. Olayla ilgili harekete geçen Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı, Suriyeli sığınmacının gözaltına alındığını açıkladı.
 
SAVCILIK HAREKETE GEÇTİ
Merkez Osmangazi ilçesi Kent Meydanında gerçekleştirilen bir sokak röportajı sırasında yaşanan olayla ilgili Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti. Şüpheli hakkında yakalama kararı çıkartıldı, ardından şahıs gözaltına alındı.
“SURİYELİ OLDUĞU ANLAŞILAN ŞAHIS GÖZALTINA ALINMIŞTIR”
Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca yapılan açıklamada, “Kafa keserim diyen ve Suriyeli olduğu anlaşılan şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır. Olay tüm yönleriyle araştırılmaktadır” denildi. Şahsın emniyetteki işlemleri devam ediyor.
kafa kesecegim diyen suriyeli siginmaci 12087564 9272 m - O Mülteci Hakkında Karar Verildi
NE OLDU?
Suriyeli bir sığınmacının “Bunları gördüm yemin ederim kafa keseceğim” sözleri sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyada yayılan röportajda Suriyeli sığınmacının “Kafa keseceğim” sözlerine çevredeki vatandaşlar, “Burası Türkiye Cumhuriyeti. Sen burada kafa kesemezsin” şeklinde tepki gösteriyor. Suriyeli sığınmacı, açıklamalarının devamında ise “Ben 6 senedir Türkiye’deyim. Bir şey yok. Çalışıyorum, hayat çok güzel” ifadelerini kullanıyor.

“O Mülteci Hakkında Karar Verildi” üzerine 4 yorum

  1. Anonim says:
  2. Anonim says:
  3. Anonim says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende