Pınar Altuğ’un Seçimlerde Giydiği Tayt Olay Oldu - Hadimo
Kapat

Pınar Altuğ’un Seçimlerde Giydiği Tayt Olay Oldu

Anasayfa
Magazin Pınar Altuğ’un Seçimlerde Giydiği Tayt Olay Oldu
pinar altug nereye oy atti 700x400 - Pınar Altuğ’un Seçimlerde Giydiği Tayt Olay Oldu

31 Mart 2019 yerel seçimleri kapsamında dün tüm vatandaşlar oylarını kullandı. Tabii ki ünlüler oy kullanırken basının ilgisini çekti ve pek çok ünlü oy kullanmak için gittiği okulda magazinciler ile karşılaştı. Hazırlıksız yakalanan ünlüler vardı. Fakat aralarından bir isim tüm sosyal medyanın diline düştü.

Sandık Başı Pozu

pinar altug - Pınar Altuğ’un Seçimlerde Giydiği Tayt Olay Oldu

Ünlüler seçim için gittikleri okullarda magazinciler ile karşılaşınca sandık başında seçim pozlarını vermeyi de ihmal etmedi. Cem Yılmaz’ın sandığa giderken telefonunu cebinde unutması, ardından görevlilerin uyarınca telefonu bırakırken “Ama ben fotoğraf paylaşacaktım” demesi de orada bulunanları kahkahaya boğdu.

Pınar Altuğ Seçim Pozunu Verdi

pinar altug tayt - Pınar Altuğ’un Seçimlerde Giydiği Tayt Olay Oldu

Oyuncu Pınar Altuğ da oy kullandıktan sonra kameralara yakalanan isimlerden biri oldu. Kameralar karşısında oy kullanmaya gittiği kıyafet de uzun süre sosyal medyada konuşuldu. Oy kullanırken çekildiği fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaşan Altuğ giydiği tayttan dolayı pek çok sosyal medya kullanıcısının eleştirilerine maruz kaldı.

Fotoğrafı Kaldırdı, Kırptı, Tekrar Attı

pinar altug atacan - Pınar Altuğ’un Seçimlerde Giydiği Tayt Olay Oldu

Sosyal medya üzerinden giydiği tayt dolayısıyla pek çok eleştiriye maruz kalan oyuncu Pınar Altuğ bu kadar çok tepki gösterilmesinin nedenini anlayamadığını ifade etti. Fakat her ne kadar başlarda fotoğraf orada duruyor olsa da ilerleyen saatlerde Altuğ fotoğrafı kaldırdı. Taytının gözükmeyeceği bir şekilde fotoğrafı kırptı, ardından sandık başındaki fotoğrafı tekrar paylaştı. Sosyal medya kullanıcılarının bu olayı fark etmesi üzerine neden kaldırdığı ile ilgili Pınar Altuğ tekrar eleştirildi.

“Pınar Altuğ’un Seçimlerde Giydiği Tayt Olay Oldu” üzerine 3 yorum

  1. Anonim says:
  2. barracuda 27 says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende