POMEM: Polis Akademisi Başkanlığı Hakkında Merak Edilenler - Hadimo
Kapat

POMEM: Polis Akademisi Başkanlığı Hakkında Merak Edilenler

Anasayfa
Gündem POMEM: Polis Akademisi Başkanlığı Hakkında Merak Edilenler
pomem2 700x400 - POMEM: Polis Akademisi Başkanlığı Hakkında Merak Edilenler

POMEM: Polis Akademisi Başkanlığı Hakkında Merak Edilenler… POMEM, 24. döneminde sınav giriş belgelerini internet adresi üzerinden yayınladı. POMEM sınav giriş belgeleri ve POMEM fiziki yeterlilik parkuru kapsamında sorulan sorulara cevap vereceğimiz yazımız karşınızda!

POMEM Hakkında

pomem - POMEM: Polis Akademisi Başkanlığı Hakkında Merak Edilenler

POMEM, Polis Akasemisi Başkanlığı’na seçilme isteyenler için yapılan bir sınav uygulaması. Bu uygulama kapsamında merak edilen; giriş belgeleri ve fiziki yeterlilik parkuru ile ilgili sorulara yanıt vereceğiz…

POMEM’den Duyuru Var

“24. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, aday değerlendirme ve seçme sınavına katılacakları başvuru ve sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen sınav tarihi ve sınav merkezinde adaylara ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı uygulanacaktır. Bu aşamalardan başarılı olan adayların mülakat sınavı tarihi ve sınav merkezi ilerleyen süreçte açıklanacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir. 

pomem1 - POMEM: Polis Akademisi Başkanlığı Hakkında Merak Edilenler

Sınav sonuçları sınav işlemleri sona erdikten sonra Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.  

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir. “

POMEM’in resmi sayfasında yapılan bu açıklamada belirtildiği üzere, sınava girecek kişilerin geçtiği adımlar, sınav sonucuna ilişkin bazı detaylar yer alıyor. Eğer siz de POMEM Sınavına girecekseniz, vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın! Polis Akademisi Başkanlığı Hakkında Merak Edilenler burada sona erdi.

Şampiyonlar Ligi Gibi Bir Sezon: Black Mirror 5. Sezon Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende