Şampiyonlar Ligi Gibi Bir Sezon: Black Mirror 5. Sezon Fragmanı - Hadimo
Kapat

Şampiyonlar Ligi Gibi Bir Sezon: Black Mirror 5. Sezon Fragmanı

Anasayfa
Televizyon Şampiyonlar Ligi Gibi Bir Sezon: Black Mirror 5. Sezon Fragmanı
black 700x400 - Şampiyonlar Ligi Gibi Bir Sezon: Black Mirror 5. Sezon Fragmanı

Öncelikle yazımıza başlamadan önce belirtmemiz gerekiyor ki Black Mirror 5.sezon gümbür gümbür geliyor. Sezon boyunca Miley Cyrus ve Falcon’u görüyoruz. Bu sezon bizi üzen tek şey 3 bölüm oluşu oldu sanırım. Anlaşılan o ki Black Mirror’ın tüm parası Miley Cyrus’a ve Falcon’a gitti. Black Mirror 5. Sezon fragmanı bizi fazlasıyla heyecanlandırdı diyebiliriz. Öyleyse hızlıca fragman incelemesine geçelim.

black - Şampiyonlar Ligi Gibi Bir Sezon: Black Mirror 5. Sezon Fragmanı

Netflıx dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi de Black Mirror olur. Drama, macera, hiciv ve bilim kurgu türlerini tek bir potada eriten mükemmel dizinin yeni sezonundan anladığımız kadarıyla bizlere yine “vay anasını” demeyi başarıyor. Sanmıyoruz ama biz yine de bilmeyenler için Black Mirror’ı kısaca bir özetleyelim.

Black Mirror Nedir

black 2 - Şampiyonlar Ligi Gibi Bir Sezon: Black Mirror 5. Sezon Fragmanı

Bir distopya dizisi olarak karşımıza çıkar ve her bölüm farklı konular ve farklı oyuncularla işlenir. Genelde teknolojinin insanlığın sonunu getireceğine inanıyor. Fakat dizi boyunca fark ediyoruz ki insanlığın sonunu getiren şey teknoloji değil, bizleriz. İşte böyle de beyin yakan bir dizi. Eğer hala izlemediyseniz çok şey kaçırmışsınız demektir, bizden söylemesi.

5.sezon 5 Haziran Tarihinde Yayınlanacak

black 3 - Şampiyonlar Ligi Gibi Bir Sezon: Black Mirror 5. Sezon Fragmanı

Black Mirror dizisinin 5. Sezonu 5 Haziran tarihinde yayınlanacak olup kadrosunda güçlü isimler barındırıyor. Anthony Mackie, Andrew Scott, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Nicole Beharie, Angourie Rice ve Miley Cyrus gibi güçlü isimleri izleyeceğimiz bu sezon için şampiyonlar ligi derken haksız sayılmazdık.

Miley Cyrus Hangi Rolde Karşımıza Çıkacak?

black 4 - Şampiyonlar Ligi Gibi Bir Sezon: Black Mirror 5. Sezon Fragmanı

Fragmanı incelediğimiz zaman Miley Cyrus dizide daha fazla üne sahip olmak için büyük bir değişim geçiren bir pop yıldızını canlandırdığını görmekteyiz. 5. Sezonda ise yine Black Mirror’dan tam da beklenildiği gibi akıllı telefonlar ve genişleyen sosyal ağlarla ilgili pek çok ütopik senaryolar karşımıza çıkacak. Biz şimdiden kıpır kıpır olduk vallahi.

Yaz Ayında Bizi Başka Neler Bekliyor?

black 5 - Şampiyonlar Ligi Gibi Bir Sezon: Black Mirror 5. Sezon Fragmanı

Deniz kum güneş bunlar elbette ki güzel şeyler. Ama çok daha güzel şeyler de var. Mesela Black Mirror’ın yeni sezonunda Andrew Scott var, Jim Moriarty rolünden sonra gönlümüze taht kurmuştu. Bakalım yazı başka hangi diziler bizi bekliyor.

  • Black Mirror Sezon 5: 5 Haziran
  • Dark Sezon 2 : 21 Haziran
  • Stranger Things Sezon 3: 4 Temmuz
  • La Casa De Papep Sezon 3: 19 Temmuz

Ödeal ile Halkbank İş Birliği: 250 Milyon Dolarlık Dev Yatırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende