Seda Akgül'den Demet Şener'e: "Michael Jackson'a Benziyor" - Hadimo
Kapat

Seda Akgül’den Demet Şener’e: “Michael Jackson’a Benziyor”

Anasayfa
Magazin Seda Akgül’den Demet Şener’e: “Michael Jackson’a Benziyor”
seda akgul demet sener 700x400 - Seda Akgül'den Demet Şener'e: "Michael Jackson'a Benziyor"

Seda Akgül’den Demet Şener’e: “Michael Jackson’a Benziyor”… Ünlü spiker ve sunucu Seda Akgül; şu sıralar yeni ilişkisi ve nafaka konuları ile gündemde olan Demet Şener hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Seda Akgül, Demet Şener için “Micheal Jackson” a benziyor, hiç güzel yaşlanmadı gibi ağır ifadeler kullandı. İşte detaylar…

Seda Akgül’den Demet Şener’e: “Michael Jackson’a Benziyor”

demet ibrahim - Seda Akgül'den Demet Şener'e: "Michael Jackson'a Benziyor"

“Demet’in sevgilisinin yerinde olsam 1000 kere terk etmiştim onu. Demet Şener’i kaç kere işiyle andık. 2,5 senedir yok aldatılması yok boşanması. Güzel de yaşlanmadı. Çok kötü yaşlandı. Bir estetik, bir zayıflık. Çağla Şıkel gibi değil. Demet Şener Michael Jackson’a benziyor. Estetik yaptırmadıysa, akrabalar herhalde. 40 yaşına kötü girdi Demet.”

Seda Akgül’ün Demet Şener Açıklaması

Seda Akgül, Demet Şener için nafaka peşinde koştuğunu ima ederek; eski eşinin nafakayı geciktirmesinde bir orun olmadığını, belirtti. Demet Şener’in şimdiki sevgilisi Cenk Küpeli’nin yerinde olsa, hemen ayrılacağını dile getirdi.

demet cenk - Seda Akgül'den Demet Şener'e: "Michael Jackson'a Benziyor"

“Mutlu etmiyorsan, meşgul etmeyeceksin. Bırak gitsin. Böyle kadınları göstererek evliliği bir kazanç kapısı gibi gösteriyoruz. Benim için kadın Özlem Yıldız’dır. Kadınların kafasında ‘zengin bir koca bulayım’ algısı var. Sevdiğin adamın parası vardır ne ala… Parası için adam sevilmez. Demet idare edebileceği bir erkek bulmuş. Anladığım kadarıyla Cenk Bey’in Demet’e zaafı var. Ben olsam tahammül etmem. Çünkü bir erkek olarak hafifliyor. 5 milyon TL ile 4 katlı havuzlu villada yaşıyorsun. 9 çocukla mağarada kalmadın. Adam 2-3 gün geciktirmiş. Ödemesi gelmez, gecikir.”

Demet Şener’in eski kocasına yaptığının tam olarak hınç almak olduğunu söyleyen Seda Akgül, Ebru Şallı’nın daha iyi göründüğünü söyledi.

“Demet’in bu yaptığı adamdan hınç almak, göbek bağını koparmamak, etini kıvırmaktır. Ebru Şallı kendini zorla çirkinleştirdi. Estetikle, çok zayıflayarak…O Demet gibi kinci değil. Daha pozitif bir ifadesi var.”

Seda Akgül Kimdir?

seda akgul - Seda Akgül'den Demet Şener'e: "Michael Jackson'a Benziyor"

17 Haziran 1971 doğumlu Seda Akgül, Ankara doğumludur. Ankara TED koleji, Hacettepe İngilizce mezunu olan Seda Akgül, akademisyen, sunucu ve yazardır.

Seda Akgül, mütercim tercümanlık eğitimi görevini yaparak, İsveç Üniversitesinde Avrupa Birliği Gazeteciliği okudu.

Ardından TRT sınavlarını kazanarak; Türk Televizyon Tarihindeki günlerine başlamıştır. Erken Baskı, Kısmetse Olur gibi bir çok başarılı projede yer aldı.

Seda Akgül’den Demet Şener’e: “Michael Jackson’a Benziyor” sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende