Şeyma Subaşı'dan Aylar Sonra Acun Paylaşımı Geldi - Hadimo - Magazin
Kapat

Şeyma Subaşı’dan Aylar Sonra Acun Paylaşımı Geldi

Anasayfa
Magazin Şeyma Subaşı’dan Aylar Sonra Acun Paylaşımı Geldi
seyma 2 700x400 - Şeyma Subaşı'dan Aylar Sonra Acun Paylaşımı Geldi

Şeyma Subaşı’dan Aylar Sonra Acun Paylaşımı Geldi… Şeyma Subaşı instagram hesabını oldukça aktif kullanan bir isim. Özellikle gün içerisinde en az 6-7 tane story atarak takipçileri ile paylaşımda bulunmayı seviyor. Ancak bugün her zamankinden farklı olarak, Şeyma Subaşı Instagram profilinde günlük danslarını, yediklerini içtiklerini değil de; eski kocası Acun Ilıcalı’yı paylaştı! İşte detaylar…

seyma acun - Şeyma Subaşı'dan Aylar Sonra Acun Paylaşımı Geldi

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı 11 yıllık birlikteliklerini tek celsede sonlandırmışlardı. Onların aşk hikayesi kimine göre masallar gibi kimine göre “yuva yıkan kadın” misali. Hikaye ise şöyle:

seymacun - Şeyma Subaşı'dan Aylar Sonra Acun Paylaşımı Geldi

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’nı bazı çevrelerde, ortamlarda görür. Gördüğü anda çok beğenir. Hemen onunla iletişim kurmaya çalışır ancak bu sırada hayatında Zeynep Ilıcalı vardır! Zeynep Ilıcalı’yı yani eşini aldatarak, Şeyma Subaşı ile birlikte olur. Hatta Şeyma Subaşı’na ev tutar ve beraber yaşarlar. Bu durum bir süre boyunca devam eder, daha sonra ikilinin 2013 yılında Melisa isimli bir kız çocukları olur. Ardından Acun Ilıcalı ve Şeyma 2017 yılında dünya evine girer! Her şey bir sonuca bağlandı, mutlu mesut yaşıyorlar derken; hiç beklenmedik bir günde 15 dakika içinde tek celsede boşandıkları ilan edilir.

Aylar Sonra Acun Paylaşımı Geldi

seyma subasi 1 - Şeyma Subaşı'dan Aylar Sonra Acun Paylaşımı Geldi

Şeyma Subaşı‘nın kızı Melisa’yı babasını izlerken çekmesi ve bu anları sosyal medya hesabında paylaşması, sosyal medyada gündem oldu! Şeyma Subaşı’dan Aylar Sonra Acun Paylaşımı Geldi haberimizin sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende