Söz Dizisi Heyecan Dolu Bir Haftayı Geride Bıraktı: Final Ne Zaman?
Kapat

Söz Dizisi Heyecan Dolu Bir Haftayı Geride Bıraktı: Final Ne Zaman?

Anasayfa
Televizyon Söz Dizisi Heyecan Dolu Bir Haftayı Geride Bıraktı: Final Ne Zaman?
Söz Dizisi 700x400 - Söz Dizisi Heyecan Dolu Bir Haftayı Geride Bıraktı: Final Ne Zaman?

Dün gece 83. Bölümüyle ekranlara gelen Söz dizisi bizlere nefes kesen, duygu dolu anlar yaşattı. Ekranların en çok izlenen dizlilerinden biri olan Söz Dizisi son bölümünde, Erdem’in üzerinde yer alan patlatıcıyı etkisiz hale getirmek için yoğun çaba gösteren Tim’in ve komutlarının hayatını kurtarmak için yol arayan ekibin mücadelesine şahit olduk.

Söz Dizisinde Yaşanan Gelişmeler

söz dizisi yavuz komutan - Söz Dizisi Heyecan Dolu Bir Haftayı Geride Bıraktı: Final Ne Zaman?

Dün gece yayınlanan bölümde Yavuz ve Tim, bombalı tuzaktan kurtarmaya çalıştıkları Erdem için canlarını tehlike altına atıyorlar. Günleri sayılı olan Yavuz, Erdem’in tutsak edildiğini görünce gizli görevini bırakıyor. Dragan’ın zehir enjekte ettiği Yavuz’un son durumunu öğrenen Tim onu hayatta tutmaya çalışıyor. Yavuz’un ansızın yere düşüşü sonrası hiçbir şeye tepki vermemesi tüm ekibin umutlarını yıkıyor.

Yavuz’un rahatsızlığının giderek ilerlediğini gören Tim komutlarını yaşatmak için Dragan’ın yerini bildiği panzehire ihtiyaç duyuyorlar. Ancak bunun için öncelikli işleri Dragan’ı bulmak oluyor. Yavuz komutanın ölmemesi için birbirine söz veren Tim yere yığılması sonucu Yavuz’a kalp masajı uyguluyorlar. O anları kameradan İzleyen Derya gözyaşlarına hâkim olamıyor.

Söz Dizisi Finali Ne Zaman? Söz Nerede Çekiliyor?

söz dizisi sezon finali ne zaman - Söz Dizisi Heyecan Dolu Bir Haftayı Geride Bıraktı: Final Ne Zaman?

Henüz yapım şirketinden ya da kanaldan bir açıklama yapılmayan Söz dizisi için haziran başında sezon finali yapılması bekleniyor.

Çekimlerinin tam olarak nerede yapıldığı bilinmeyen dizi için iki iddia bulunuyor. İlk ihtimal olarak İstanbul’un Esenler ilçesine bağlı bir yerde çekimlerin sürdüğü iddia edilse de dizide geçen Mardin’in Dargeçit ilçesinde bulunan bir köyde çekildiği düşünülüyor. Konsept itibariyle diziye oldukça uygun gözüken iklime sahip olan yer dokusu ve doğası ile oldukça dikkat çekiyor.

Evliya Çelebi’den Osmanlı’da Cadı ve Büyücüler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende