Söz Sende! - Sen de Hadimo.com'da Yazı Yazabilirsin!
Kapat

Söz Sende!

Merhaba Geleceğin Hadimo Yazarı! 

Sen de eğer kalemine güveniyorsan ve Hadimo sitesinde yazılarının yayınlanmasını istiyorsan; işte sana bir fırsat! İlgi duyduğun herhangi bir konuda yazı yazıp bizimle paylaşıp, bunu sitemizde yayınlayabilirsin. Peki ama nasıl? Senden istediğimiz tek şey, yazılarını bizim belirlediğimiz kriterlere uygun olarak hazırlamak ve yazının tamamen özgün (senin cümlelerinle) olması! Eğer bu kriterler senin için uygunsa, aşağıdaki adımları takip ederek yazını yaz ve bize gönder!

Hadimo’da Yazınız Nasıl Yayınlanır? 

Hadimo.com bünyesinde senin de yazının/yazılarının yer almasını istiyorsan, aşağıda belirlediğimiz kurallara uyarak bize yazını gönderebilirsin.

Öncelikle, Hadimo.com sitesinin bir üyesi olman gerekiyor.

hadimo kayıt - Söz Sende!

Sitemize girdikten sonra sağ üst köşedeki “giriş yap” butonuna tıkladıktan sonra, Hadimo üyesi olman için girmen gereken bilgileri tamamlaman gerekiyor.

Diyelim ki üye oldun. İşte şimdi en eğlenceli kısma geldik! Senin yaratıcılığının konuşacağı kısma…

Yazının Hazırlanması ve Gönderilmesi

Üye olduktan sonra yapman gereken ilk şey, yazının sonunda vereceğimiz linke tıklayıp hazırladığın yazını girmek! Fakat o linke tıklamadan önce, sana yapman gerekenleri hatırlatmamız gerekiyor.

hadimo haber ekle - Söz Sende!

Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra, karşına yukarıdaki görseldeki gibi bir pencere açılacak.

Konu Başlığı kısmına, yazın için yaratıcı, güzel ve yazdığın yazının konusuna uygun bir başlık bulup yazman gerekiyor. Konu başlığını belirleyip yazdıktan sonra, yazına başlayabilirsin. Daha sonra konu başlığının altındaki “gövde” kısmına geçip, yazını yazmalısın.

Yazdığın yazı, dil bilgisi ve imla kurallarına uygun olmalı! Ayrıca, 300 kelimeyi aşkın ve anlaşılır görünmeli; bunu unutmamalısın! Bize göndereceğin yazında görsel meteryallerin bolluğu da çok önemli olacak!

Ortam Ekle butonuna basarak, yazına ekleyeceğin görselleri belirlemen gerekiyor. Görsellerinin 700×500 boyutunda olması bizim için çok önemli! Böylelikle, yazını okuyacak olan ziyaretçilerimiz de yazından zevk alacak.

Ayrıca, bağlantı ekle kısmına gelerek herhangi bir Youtube videosunu da yazının içerisine entegre edebilirsin.

hadimo editörü - Söz Sende!

Bu kurallara göre yazdığın o dolu dolu yazının bir de ana sayfamızda nasıl görüneceği çok önemli! Bu yüzden, sağ üst tarafta görünen “Buraya Bir Dosya Sürükleyip Bırakın veya Tıklayın” yazan yere gelip, yine 700×500 boyutlarında olacak, kaliteli bir “Öne Çıkarılmış Görsel” eklemen gerekiyor. Ekleyeceğin bu görsel, sitemizin ana sayfasında görünecek.

İşin zorlu kısmını atlattın sayılır. Şimdi tek yapman gereken, yazının konusuna uygun bir kategori seçmek!

Sen de eğer kalemine güveniyorsan ve Hadimo sitesinde yazılarının yayınlanmasını istiyorsan; işte sana bir fırsat! İlgi duyduğun herhangi bir konuda yazı yazıp bizimle paylaşıp, bunu sitemizde yayınlayabilirsin.

 

Kermit Yazı

Kategori Seçiniz yazılı yere tıklayarak, yazının uygun olacağı kategorilerimizden birini işaretlemelisin.

İşte Hadimo için yazacağın yazıyı hazırlamak, bu kadar kolay! En aşağıda bulunan “GÖNDER” butonuna bastıktan sonra, yazını değerlendirmeye alacağız. Yukarıda bahsettiğimiz kriterlere uygun bir yazı gönderdiğin taktirde, sitemizde yayınlanacak. Fakat herhangi bir kesimi aşağılayan, hakaret içeren, siyasi mesajlar veren, ırkçı, cinsiyetçi mesajlar içeren yazı ile karşılaşırsak; bunu dikkate almayacağız. Onun dışında kapımız herkese açık!

“Ben de düşüncelerimi binlerce kişi ile paylaşmak istiyorum” diyorsan ve bu konuda kendine güveniyorsan, söz sende! Hem kim bilir, belki de Hadimo ailesinin kalıcı bir parçası olursun!

Hadimo.com’da Yazını Yayınlamak İçin Buraya Tıkla: Haber Ekle

Söz Sende