Tüm İstanbul Halkına Gelen İBB Mesajı - Hadimo - Gündem
Kapat

Tüm İstanbul Halkına Gelen İBB Mesajı

Anasayfa
Gündem Tüm İstanbul Halkına Gelen İBB Mesajı
ekrem 1 700x400 - Tüm İstanbul Halkına Gelen İBB Mesajı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tüm İstanbul halkına kısa mesaj gönderdi. İstanbul halkına gönderilen İBB mesajı günün anlam ve önemine özel hazırlanmış bir mesajdı. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinin İstanbul adayı olan Ekrem İmamoğlu 31 Mart gecesi yaklaşık 16 bin oy farkla rakibi olan AKP’li Binali Yıldırım’ı geçmişti. Ardından AKP ve MHP’nin Yüksek Seçim Kurulu’na itiraz etmesiyle birden fazla ilçede ve sandıkta oylar yeniden sayıldı. Sayımın başlamasıyla birlikte aradaki fark 10 bine kadar düştü ve Ekrem İmamoğlu İBB Başkanı seçildi. Mazbatasını alarak göreve başlayan Ekrem İmamoğlu’ndan tüm İstanbul halkına mesaj yolladı.

ekrem - Tüm İstanbul Halkına Gelen İBB Mesajı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü olması sebebiyle tüm dünyada kutlanan bu bayrama özel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tüm İstanbul vatandaşına bir kısa mesaj yolladı. Yolladığı kısa mesajda;

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz. Yunus Emre’nin dediği gibi bölüşmeyi bileceğimiz, hak hukuk ve adaletin işçiler gibi tüm insanlığı kapsayacağı nice 1 Mayıslara.

dedi.

İşte Tüm  İstanbul Halkına Gelen İBB Mesajı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, gönderdiği kısa mesajla İstanbulluların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, mesajında Yunus Emre’nin sözüne yer verdi.

ibb - Tüm İstanbul Halkına Gelen İBB Mesajı

Ekrem İmamoğlu’nun mesajı şu şekilde:

“‘Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz’

Yunus Emre’nin dediği gibi bölüşmeyi bileceğimiz, hak hukuk ve adaletin işçiler gibi tüm insanlığı kapsayacağı nice 1 Mayıslara.

Ekrem İmamoğlu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı”

“Tüm İstanbul Halkına Gelen İBB Mesajı” üzerine 1 yorum

  1. İbrahim says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende