Ünlü Oyuncu Dolandırılmıştı: Çete Yakalandı - Hadimo
Kapat

Ünlü Oyuncu Dolandırılmıştı: Çete Yakalandı

Anasayfa
Magazin Ünlü Oyuncu Dolandırılmıştı: Çete Yakalandı
polis ekipleri operasyon görüntüleri 700x400 - Ünlü Oyuncu Dolandırılmıştı: Çete Yakalandı

Ankara Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Ankara Cumhuriyet Baş Savcılığı ekipleri, aralarında birçok ünlü oyuncu bulunan insanları vize işlemi sırasında dolandıran suç örgütünü yakaladı. 8 ayrı ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonlar sonucu suç örgütü etkisiz hale getirildi.

Ünlü Oyuncu Akasya Asıltürkmen’de Dolandırılanlar Arasında

Akasya Asıltürkmen - Ünlü Oyuncu Dolandırılmıştı: Çete Yakalandı

Kamuoyunda bilinen şu ana kadar birçok projede yer alan ünlü oyuncu Akasya Asıltürkmen tiyatro oyunculuğu ile birçok kez sahnelerde yer almıştı. Oyunculuğa çok küçük yaşta başlayan Akasya Aslıtürkmen, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda açılan bir kurs ile oyunculuk hayatına başlamıştı. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi’nde Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Halen birçok tiyatro oyunu, sinema ve dizi projelerinde yer alan ünlü oyuncu başarılı performansını sergilemeye devam ediyor.

Akasya Aslıtürkmen’den Olay Sonrası Açıklama

Akasya Asıltürkmen kimdir - Ünlü Oyuncu Dolandırılmıştı: Çete Yakalandı

Kendisini arayan dolandırıcılara 440 TL ödeme yapan ünlü oyuncu dolandırıldığını alım kontrolünü yapmak için girdiği iDATA’dan öğrendi. Dolandırıldığını sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşan Akasya Aslıtürkmen:

“Sistem değişti sandım. iData’ya geldim. Başvuru ücretsiz. Şu an gerçek rakam olan 330 TL ve vize ücretimi ödemek üzere çıktım. Organize İşler’i izlediğim gün resmen hayatımda ilk kez dolandırıldım. Benim gibi iki kişi daha vardı. Numarayı aradım, pişkin pişkin konuştu. Turizm acentesi çıkıyor. VDS Turizm adı altında dolandırıyorlar.” Şeklinde bir açıklama yaparak diğer insanların da kandırılmaması için dikkat etmeleri gerektiği notunu düştü.

Hac ve Umrenin Art Arda Yapılmasındaki Güzellikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende