Ünlü Oyuncu Serenay Aktaş’tan Çok Konuşulacak Açıklama - Hadimo
Kapat

Ünlü Oyuncu Serenay Aktaş’tan Çok Konuşulacak Açıklama

Anasayfa
Magazin Ünlü Oyuncu Serenay Aktaş’tan Çok Konuşulacak Açıklama
serenay aktas 700x400 - Ünlü Oyuncu Serenay Aktaş’tan Çok Konuşulacak Açıklama

Güzel oyuncu Serenay Aktaş’tan çok konuşulacak açıklama geldi. Serenay Aktaş geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda AVM çıkışı magazin muhabirlerinin objektiflerine takıldı. Eski sevgilisi Kenan Acar’ın en yakın arkadaşı olan Açelya Topaloğlu ile birlikte olması hakkında ilk kez konuştu. Çok koşulacak açıklamalarda bulunan Serenay Aktaş’tan herkesi şaşırtacak bir hareket geldi. Aktaş, ‘Allah beni ateşlerin içinden aldı’ diyerek tepki gösterdi.

Serenay Aktaş’tan Açıklama

serenay - Ünlü Oyuncu Serenay Aktaş’tan Çok Konuşulacak Açıklama

Kenan Acar ve Açelya Topaloğlu hakkında konuşan Serenay Aktaş,

“Onlar hakkında konuşmaya hiç gerek duymadım. Aldığımız oksijenler çok zor üretiliyor. Bu oksijeni onlara harcamak istemiyorum. Bu konu beni hiç üzmedi. Allah beni ateşlerin içinden aldı. “Çok şükür” dedim. Onları hiçbir zaman kendime layık görmedim. O yüzden herkes yoluna gitsin. Herkes benim hayatımda bir öğretmen, geliyorlar bana bir şeyler öğretip gidiyorlar”

ifadelerini kullandı.

Aranan Mutluluk

serenay 1 - Ünlü Oyuncu Serenay Aktaş’tan Çok Konuşulacak Açıklama

Aradığınız mutluluğu buldunuz mu şeklinde bir soru geldi. Serenay Aktaş  kendisine gelen bu soruya ilginç bir cevap verdi. Aktaş, kendisi ile çok mutlu ve huzurlu olduğunu belirtti. Artık kendisine ve yapmak istediklerine zaman ayırmak istediğini ifade etti. Hiçbir zaman mutluluğu bir ilişkide aramadığını belirten Serenay Aktaş;

“Ben hiçbir zaman mutluluğu bir ilişkide aramadım. Yalnız da olsa mutluyum.”

dedi.

Biliyorsunuz, en son ilişkim olmuştu geçen yıl ondan sonra hiç olmadı  diye cevap verdi. Güzel oyuncu, Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberlere ise,

“Alışın artık, Hakan benim yakın arkadaşım. Bundan sonra hep görebilirsiniz. Bir kadın ile bir erkek arkadaş olabilir, bizde öyleyiz”

dedi.

Serenay Aktaş Kimdir?

aktas - Ünlü Oyuncu Serenay Aktaş’tan Çok Konuşulacak Açıklama

13 Ekim 1993 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Babası sinema makinisti, annesinin mesleği ise aşçılıktır. Bir abisi olduğunu belirtmiştir. Serenay tiyatro ile ilgili çalışmalarda yer aldı.

Çocukken deli gibi futbolcu olmayı ve yurt dışına transfer olup ciddi anlamda bir kariyer yapmayı istediğini belirtmiştir. İlk başlarda babasının çok karşı çıktığını fakat buna rağmen  sokak aralarında mahalle maçları yaptığını belirtti. Babası her seferinde onu ‘’bir daha oynarsan ayaklarını kırarım” diye azarlayarak eve götürürmüş. Daha sonraları profesyonel olarak futbolla ilgilendiğinde ise baktı ki yapacak bir şey yok, elinden tutup ona kulüp bulduğunu ifade etti.

AKP'li Mehmet Tevfik Göksu Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende