Valilikten İlhan Keskinsoy Açıklaması - Hadimo - Gündem
Kapat

Valilikten İlhan Keskinsoy Açıklaması

Anasayfa
Gündem Valilikten İlhan Keskinsoy Açıklaması
chp 3 700x400 - Valilikten İlhan Keskinsoy Açıklaması

CHP’li Başkan ile ilgili üzücü haber geldi. Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilçe Başkanı İlhan Keskinsoy öldürüldü. Gaziantep doğumlu olan ve Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinin ilçe Başkanı İlhan Keskinsoy İ.K isimli kişi tarafından öldürüldü Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde CHP’li Başkan ile ilgili açıklama geldi. İlçe Başkanı İlhan Keskinsoy öldürüldü. Gaziantep Valililiğinin yaptığı açıklamaya göre, Keskinsoy, iş yerinde İ.K. isimli şahıs ile ticari alacak yüzünden tartışmaya girdi.

CHP logo - Valilikten İlhan Keskinsoy Açıklaması

İlhan Keskinsoy, Oğuzeli ilçesi Barak Caddesi üzerinde kendisine ait alışveriş merkezinde İ.K isimli şahıs tarafından silahlı saldırıya uğradı. Keskinsoy, ne yazık ki olay yerine gelen 112 Acil servis ekiplerince kaldırıldığı Oğuzeli Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Alacak Meselesi

chp 2 1 - Valilikten İlhan Keskinsoy Açıklaması

Cinayet zanlısının eski devraldığı iş yeri sahibi olduğu ve alacak verecek meselesinden kaynaklandığı öğrenildi. Sanık olaydan sonra kaçarak izini kaybettirdi. Öldürülen CHP ilçe başkanını cenazesi otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumuna kaldırıldığı ve olayla ilgili geniş çaplı soruşturmanın başlatıldığı öğrenildi.

“Soruşturma Başlatılmıştır”

Gaziantep Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada,

“Oğuzeli CHP İlçe Başkanı İlhan Keskinsoy, iş yerinde ticari alacak yüzünden çıkan tartışma sonucu İ.K. tarafından öldürülmüş olup, olayla ilgili adli soruşturma başlatılmıştır” denildi.

CHP’li Başkan İlhan Keskinsoy Kimdir?

chp 8 - Valilikten İlhan Keskinsoy Açıklaması

İlhan Keskinsoy’dan gelen acı haber sonrası vatandaşların aklına İlahn Keskinsoy kimdir sorusu geldi. Peki İlhan Keskinsoy kimdir? İlhan Keskinsoy Gaziantep doğumludur ve evlidir. Gaziantep Oğuzeli CHP İlçe Başkanı seçilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende