Zalim İstanbul Dizisi Son Bölüm İnceleme - Hadimo
Kapat

Zalim İstanbul Dizisi Son Bölüm İnceleme

Anasayfa
Televizyon Zalim İstanbul Dizisi Son Bölüm İnceleme
zalim 3 700x400 - Zalim İstanbul Dizisi Son Bölüm İnceleme

Zalim İstanbul dizisi her geçen bölümünde izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Peki Zalim İstanbul’un son bölümünde neler oldu?  Zalim İstanbul dizisinin en önemli olaylarından birisi Ceren’in izleyiciye sunulan perişan halidir. İzleyiciler Ceren’i gördükten sonra neler olduğunu merak etmeye başladı, özellikle genç kızın kiminle evlendiği en çok sorulan sorulardan birisi olmayı başardı.

Zalim İstanbul Son Bölüm İnceleme

zalim - Zalim İstanbul Dizisi Son Bölüm İnceleme

Ceren, Şeniz’in desteği ile hayallere dalarken bir anda gerçeğin yüzüne acı bir gerçekle vurulması üzerine şoka girer. Cemre ve Cenk travmatik itirafın ağırlığını yaşarken, Agah ve Seher’in baskının ile ne yapacaklarını bilemezler.

Tüm bunlar olurken Agah ve Seher yüzleşmek istemedikleri bir konu hakkında karşı karşıya gelirler. Cemre içine düştüğü çıkmazdan dolayı Cenk’i suçlu bulur. Fakat Cenk hala bu yaşanan olayların ciddiyetinin farkında değildir.

Şeniz kusursuz işleyen planı sayesinde Ceren’e hayatının şokunu yaşatmaya hazırlanmaktadır. Bir diğer yandan Cemre, Nedim’in gerilemesinin peşinin bırakmaz ve nedenini araştırmaya devam eder. Fakat bunu yaparken atacağı adımlarla en tehlikeli düşmanını açıkça karşısına alacaktır.  Tüm bunların yanında Agah’ı huzursuz eden bir mektup Karaçay Köşkü için diken üstünde günleri işaret eder.

Zalim İstanbul Dizisinin Konusu

zalim 2 - Zalim İstanbul Dizisi Son Bölüm İnceleme

Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir slagonu ile yayın hayatına başlayan Zalim İstanbul dizisinde aslen Artvinli olan zengin iş adamı Agah Karaçay ile başlar. Agah Karaçay’ın yeğeni olan Nedim için Artvin’den temiz süt emmiş bir gelin getirmek istemesi ile bütün bu olayların başlamasına yol açacaktır. Peki bu Agah Karaçay kimdir? Agah Karaçay çok zengindir her türlü imkanı olan bir karakterdir ama yeğeni Nedim tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Bu durum Agah Karaçay’ın en hassas noktasıdır. Agah Karaçay’ın güzel eşi Yeliz oldukça havalı bir İstanbul hanım efendisidir fakat bir o kadar da kötü bir kadındır. Oğlu Cenk’i yurt dışında okutan Yeliz Agah’ın yeğeni Nedim’i ise evinde görmek istemez. Nedime’e türlü baskılar ve şiddetler uygulamaktadır.  Seher ise çocukları ile Agah beyin boğaza nazır yalısında işe başlar ve çocukları ile yalının müştemilatında yaşamaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz Sende